Owca w mieście


Potargał zmienił i inaczej ułożył oczywiście wiatr. Zawsze szczególnie dbamy o nie, nie ważne, jaka to pora roku czy to jesień czy też lato. Każda pora ma specyficzną aurę, co sprzyja zakupom kolejnych kosmetyków pielęgnacyjnych i nie tylko.  Czeszemy nakładamy maseczki i wykonujemy wiele innych zabiegów, które mają pomóc naszym włosom. Mogą to być zabiegi w salonach fryzjerskich jak i te wykonywane w zaciszu domowej łazienki. Zazwyczaj wstając z łóżka tfu wybiegając z niego i krzycząc AAA ZASPAŁAM!


Chcę czy nie chcę muszę w ciągu dwóch minut czasem i w krótszym czasie wykombinować, co z nimi zrobić. Zostawić by żyły swoim własnym życiem i nie ładem? Hm nie. Związać na szybkiego i lecieć? Hm ta opcja odpada trzeba by znaleźć wsuwki do włosów. Hm zostawić rozpuszczone, ale wyglądające niczym owca w wielkim przyklapniętym mieście? Hm …Nie ukrywam ostatnią opcję najbardziej lubię, bo kręcone włosy to zmora chodź czasem zdarzy, że odnajdzie się prostownica i ALE TY MASZ DZIŚ PROSTE KŁAKI! I w tym momencie wszyscy siedzą i głaszczą moje włosy, bo proste błyszczące i dziwnie pachną kwiatkami. Do kwiatków wrócę, kiedy indziej, bo o tym trzeba napisać. A jak zostaje owieczka na głowie to dość mocno skręcona błyszcząca i zdrowo wyglądająca.


Czasem oszukać wzrok idzie, bo generalnie włosy zniszczone mam lekko ciągłym farbowaniem na różne odcienie blond, suszeniem i prostowaniem. Nie nie zawsze kosmetyki termo ochronne pomagają na tyle ile by się chciało. Prócz efektu tymczasowego jak błyszczące włosy i bardzo fajnie wyglądające z daleka pomaga on również by bardziej podkreślić skręt włosów. Tworząc efekt owcy.  Niewielka ilość olejku wystarczy na całe włosy a co za tym idzie wydajność. Od października zużyłam go tylko tyle ile widać na zdjęciach. Diabeł warty polecenia. 

5 komentarzy:

 1. Faktycznie bardzo wydajny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie wiedziałam że ta firma ma kosmetyki profesjonalne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to typowo profesjonalny kosmetyk ale dobry :)

   Usuń
 3. Anonimowy14:24

  Olejki to dobro lecz pewne "włosoimaniaaczki" pewnie by go ostro pojechały bo za tani na ich kieszeń...

  OdpowiedzUsuń

Piszesz anonimowo? Podpisz się! Chcesz wkleić link? Znajdę Cie bez niego. Komentujesz? A dziękuję :)

Copyright © Sklerotyczka