Owca w mieście


Potargał zmienił i inaczej ułożył oczywiście wiatr. Zawsze szczególnie dbamy o nie, nie ważne, jaka to pora roku czy to jesień czy też lato. Każda pora ma specyficzną aurę, co sprzyja zakupom kolejnych kosmetyków pielęgnacyjnych i nie tylko.  Czeszemy nakładamy maseczki i wykonujemy wiele innych zabiegów, które mają pomóc naszym włosom. Mogą to być zabiegi w salonach fryzjerskich jak i te wykonywane w zaciszu domowej łazienki. Zazwyczaj wstając z łóżka tfu wybiegając z niego i krzycząc AAA ZASPAŁAM!


Chcę czy nie chcę muszę w ciągu dwóch minut czasem i w krótszym czasie wykombinować, co z nimi zrobić. Zostawić by żyły swoim własnym życiem i nie ładem? Hm nie. Związać na szybkiego i lecieć? Hm ta opcja odpada trzeba by znaleźć wsuwki do włosów. Hm zostawić rozpuszczone, ale wyglądające niczym owca w wielkim przyklapniętym mieście? Hm …Nie ukrywam ostatnią opcję najbardziej lubię, bo kręcone włosy to zmora chodź czasem zdarzy, że odnajdzie się prostownica i ALE TY MASZ DZIŚ PROSTE KŁAKI! I w tym momencie wszyscy siedzą i głaszczą moje włosy, bo proste błyszczące i dziwnie pachną kwiatkami. Do kwiatków wrócę, kiedy indziej, bo o tym trzeba napisać. A jak zostaje owieczka na głowie to dość mocno skręcona błyszcząca i zdrowo wyglądająca.


Czasem oszukać wzrok idzie, bo generalnie włosy zniszczone mam lekko ciągłym farbowaniem na różne odcienie blond, suszeniem i prostowaniem. Nie nie zawsze kosmetyki termo ochronne pomagają na tyle ile by się chciało. Prócz efektu tymczasowego jak błyszczące włosy i bardzo fajnie wyglądające z daleka pomaga on również by bardziej podkreślić skręt włosów. Tworząc efekt owcy.  Niewielka ilość olejku wystarczy na całe włosy a co za tym idzie wydajność. Od października zużyłam go tylko tyle ile widać na zdjęciach. Diabeł warty polecenia. 

5 komentarzy:

 1. nie wiedziałam że ta firma ma kosmetyki profesjonalne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to typowo profesjonalny kosmetyk ale dobry :)

   Usuń
 2. Olejki to dobro lecz pewne "włosoimaniaaczki" pewnie by go ostro pojechały bo za tani na ich kieszeń...

  OdpowiedzUsuń

Piszesz anonimowo? Podpisz się! Chcesz wkleić link? Znajdę Cie bez niego. Komentujesz? A dziękuję :)

Copyright © Sklerotyczka