Atrament od FlormarCzy praca w sklepie spożywczym tfu „supermarkecie” dyskwalifikuje osoby tam pracujące do malowania paznokci? Otóż nie. Pracując na dziale tradycji trzeba tej zasady przestrzegać, lecz naginam ją i nikt do tej pory nie zauważył jednego, że zawsze mam pomalowane pazury. Od czasu do czasu bezbarwnym innym razem świecącym w ciemnościach chodź czasem zdarzy się, że mam cielaka typowego. A gdy wolne, co wtedy się dzieje? Oczywiście ląduje na nich dziwny kolor zazwyczaj czerwony lub niebieski.

Flormar obca mi marka do czasu nim dostałam ten lakier od mojej M. Dopiero od niego rozpoczęła się przygoda ta i na tym się tylko nie skończyło…, Ale wracając do tematu kolorem przypomina atrament dziwny nietypowy kolor. Wszystko, co dziwne uwielbiam!

A sama buteleczka? Początkowo, co mi się rzuciło w oczy to właśnie ona. Dziwne kształty, które pomagają podczas malowania pazurów. Pędzelek? Długi i wąski do malowania idealny.Co do trwałości to tylko albo aż trzy dni? Wystarczający czas by nacieszyć nim oczy a później zastąpić go innym kolorem. Bo gdy coś długo nosimy to zbyt szybko się nudzi lepiej powracać do niego, co jakiś czas… A zazwyczaj do niego wracam, gdy mam wolne, ale niedługo to się zmieni! :)
10 komentarzy:

 1. Kolorek musi całkiem ciekawe wyglądać na pazurkach :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny kolor się zapowiada :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda,że nie pokazałaś jak wygląda na paznokciach bo w buteleczce kolor cudowny

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj mam podobny lakier na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie także ten kolor urzekł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. jaki fajny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 7. kolor super; a ja tak z innej beczki zapytam skąd pochodzi ten kominek do olejków ?? :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawy kolor. Ja pracuję w gastronimii i to samo zakaz malowania :(((
  Ps. zostaje u ciebie

  OdpowiedzUsuń
 9. lubie wyraziste kolory tj ten :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ładny kolor, jednak dla mnie 3 dni to trochę mało, bo nie lubię czekać aż paznokcie mi wyschną i maluję je raz na tydzień. :D Nigdy nie miałam nic z tej firmy, ale słyszałam o niej wiele dobrego, szczególnie o kosmetykach do twarzy. :)
  Zajrzyj do mnie jeśli chcesz. :)
  http://maly-swiat-kolorowki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Piszesz anonimowo? Podpisz się! Chcesz wkleić link? Znajdę Cie bez niego. Komentujesz? A dziękuję :)

Copyright © Sklerotyczka