Gosh, CC krem czyli...
Czasem los tak chce, że zaśpimy do pracy czy też do szkoły. I nie unikniemy tego, że się spóźnimy, bo nim kawę poranną wypijemy umalujemy się i wybierzemy, co chcemy dziś ubrać na siebie. To wszystko pochłania nie mało czasu. Najgorsza z rana katorga? Gdy włosy nie chcą się układać i gdy akurat jakaś dioda zechce nam się osadzić na nosie. 

Z włosami to tam pal licho patent sprawdzony na nie mam i nie zawaham się go użyć za każdym razem, gdy te odmawiają współpracy. Pozostaje problem diody zawsze można zakryć tą bestię korektorem, ale to już wyższa szkoła jazdy. Bo nie ukrywam na tych wszystkich odcieniach korektorów się nie znam a to zielony a to jeszcze jakiś inny w efekcie, czego unikam tego typu wynalazków. I z diodami też nie muszę się męczyć aż tak często raz na ruski rok jakaś zawita i zamacha swą wstrętna łapą i zaczyna drzeć swą jadaczkę. 
Nie ze mną te numery mam na to swój sposób, co prawda jest on z tubki. Ale zawsze to jakiś pomysł na diodę! hahah GOSH CC Cream Illuminating Foundation
CC kremowy podkład rozświetlający
02 Ivory
Pojemność 30ml


  • Rozświetlacz+korektor+podkład w 1
  • Lekkie krycie
  • Niedoskonałości mniej widoczne
  • Rozświetla
  • Nawilża
  • SPF 10
  • Formuła przeciw starzeniowa
GOSH Cream CC to wielofunkcyjny kremowy podkład rozświetlający, produkt 3 w 1: rozświetlacz + korektor + podkład.
Dzięki pigmentom odbijającym światło pięknie rozświetla skórę, powoduje, że niedoskonałości są się mniej widoczne. Formuła korektor + podkład zapewnia lekkie krycie i wyrównuje koloryt skóry.
Zawiera aktywny składnik Gatuline Radiance, który zachowuje wygląd skóry bez skazy, posiada właściwości przeciwstarzeniowe, które poprawiają mikrokrążenie skóry.
Podkład nie podkreśla suchych skórek, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia. Posiada bezolejową formułę, dzięki czemu make up w ciągu dnia nie błyszczy się, nie zapycha i nie obciąża skóry.
Zawiera SPF 10, który chroni przed słońcem. Nie zawiera perfum i parabenów.


I w jednej tubce znajdują się trzy kosmetyki a każdy o podobnym zastosowaniu. Jak to? tak to zamknięte tam zostały rozświetlacz korektor i podkład. Nie dość, że zajmują niewiele miejsca w kosmetyczce to i jeszcze w łazience nie zgubią się. I nie muszę obawiać się, że gdzieś jakaś dzika franca ucieknie i będę musiała łapać ją albo zbije się. Plastikowe opakowanie nie zbije się nie ma bata, bo to niezniszczalne jest. 
Pojemność 30 ml na czarnym tle charakterystyczne ubranie go zdobi a zwie się CC. Odcień najjaśniejszy, bo i sama blada jestem pomimo tego, że mieszkam nad morzem. Wolę być blada niż jak foka leżeć na plaży i straszyć hahah. 
A tak serio już. Nie stworzy efektu maski, ale zakryje niechciane mankamenty naszej cery od zmarszczek aż po diody. A na samym końcu da lekkie rozświetlenie, które naturalnie wygląda. I dzień staje się piękniejszy a wystarczy mała tubka, która lekko ochroni nas przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i na dodatek doda nam trochę blasku. Do tego nawilży delikatnie i nie pozostawi po sobie żadnego zapachu.  


Copyright © Sklerotyczka