Intensywnie Cię odnowię!                Z biegiem czasu nasza cera potrzebuje regeneracji. Możemy ją pielęgnować różnymi kremami, maseczkami oraz używać specjalistycznych serum. Lecz czy to zmusi ją do szybszej i bardziej intensywnej odnowy i regeneracji? Nie zawsze. Z pomocą przychodzi urządzenie z pozoru przypominające malutkiego jeża, lecz ten jest skrywany w łazience w małej przezroczystej trumience. Niczym jak Antoś, co spał w szklanej trumnie ten tak samo tam nocuje. Mowa o urządzeniu nazywanym mezoroller. 

Jest to urządzenie w kształcie ruchomego wałeczka z cienkimi mikroigłami, które służą do mikronakłuwania skóry. To najnowsza technologia, opracowana, aby zmusić skórę do samodzielnej, bardzo intensywnej odnowy i regeneracji poprzez naturalną indukcję kolagenu. Efektem działania mezorollera są mikrokanaliki w warstwie rogowej naskórka, które umożliwiają wniknięcie substancji aktywnych w głąb skóry. Skutkuje to widoczną redukcją zmarszczek oraz zapobiega powstawaniu nowych. W efekcie uzyskujemy długotrwałe wzmocnienie zarówno skóry właściwej, jak i naskórka.

WSKAZANIA:  Cera odwodniona, sucha, wymagająca głębokiego nawilżenia i odżywienia, cera dojrzała, niedobory składników odżywczych związanych ze starzeniem się skóry i zmęczeniem.

EFEKTY: natychmiastowy i długotrwały wzrost jędrności i nawilżenia skóry. Cera widocznie wygładzona, wypoczęta, zmarszczki i bruzdy zostają zredukowane.

Rozmiar 0,3 mm
Nie wykonywać zabiegu na chorobowo uszkodzonej  skórze!
Produkt przeznaczony tylko dla jednej osoby!
Przed każdym zabiegiem i po jego zakończeniu na 5-10 sekund zanurzamy mezoroller w roztworze do sterylizacji narzędzi lub w 98-procentowym roztworze alkoholu.

Ostrzeżenie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przekazywać do użytku innej osobie.

Urządzenie do użycia indywidualnego! Zakazuje się stosowania mezorollera na skórze podrażnionej lub zainfekowanej: przy infekcjach grzybiczych i wirusowych, ropnych zapaleniach skóry, egzemie, łuszczycy, na otwartych powierzchniach uszkodzonych i każdego rodzaju nowotworach (brodawki, duże pieprzyki itp.). Nadmierny nacisk na mezoroller może wywołać niepożądane skutki.

Uwaga! Nie używać środków złuszczających, jak peeling, lub w ciągu tygodnia przy stosowaniu mezorollera, po użyciu nie stosować żadnych środków drażniących skórę. Nie stosować na podrażnioną skórę, trądzik, skaleczenia, uszkodzenia skory itd. Jeśli nie masz pewności co do stanu swojej skóry, skonsultuj się z dermatologiem. W razie wystąpienia reakcji alergicznej należy natychmiast przerwać stosowanie.


Jest to urządzenie z malutkimi igiełkami 0,3 mm znajdującym się na wałku, który jest ruchomy. Dla jednych może być to urządzenie zbędne no, bo co on może nam pomóc i jakie efekty da. Efekty zauważalne są po pierwszym użyciu cera znacznie lepiej wygląda zmarszczki zredukowane a gdy dodamy do tego odpowiedni preparat efekt może przejść najśmielsze oczekiwania. 

Nie powinno go się używać codziennie, jedynie dwa razy w tygodniu. Gdyż jeden taki zabieg zmusi naszą skórę do silnej odbudowy. Z pozoru cały zabieg może wyglądać na bardzo skomplikowany i bolesny, lecz taki nie jest. Podczas masażu towarzyszy dziwne uczucie nie do opisania, kto używał go wie, o czym piszę. Przed każdym użyciem jak i po użyciu należy urządzenie zdezynfekować i odstawić do trumienki. Niech siedzi tam spokojnie do następnego razu. 


Copyright © Sklerotyczka