Intensywnie wzmacniające serum do paznokci                90% kobiet regularnie maluje paznokcie, z czego 40% stosuje regularnie peeling do dłoni a zdecydowana większość używa kremów do rąk. I nie tylko wtedy, gdy dłonie wyglądają jak po wykopkach. Na rynku mamy dostępnych wiele preparatów przeznaczonych do paznokci w tym począwszy od naszych rodzimych marek aż do tych znienawidzonych przeze mnie.. Wszystkie ładnie są ukazane w szafach w drogeriach, ale czy wszystkie są aż tak idealne? Nie zawsze...
Nie każdy preparat jest idealny, ale są takie, które wyróżniają się na tle innych. Czym? Dostępnością i działaniem te dwie rzeczy najbardziej charakteryzują serum do paznokci od Podopharm. 
Dostępne jest tylko przez internet oraz salony podologiczne. Jakby ktoś nie wiedział, kto to jest podolog to już tłumaczę. Jest to specjalista, który pomagać utrzymać stopy w stanie zdrowia przygotowany jest do fachowej obsługi osób z grup ryzyka takich jak reumatycy czy też chorzy na cukrzycę. Wskazania:  Do intensywnej regeneracji zniszczonych i osłabionych paznokci dłoni i stóp. Idealny do nawilżania  odżywiania skórek po manicure, pedicure.
Polecany dla diabetyków.

Zalety:  Wyjątkowe połączenie naturalnych olejów: tamanu, canola oraz kiełków pszenicy działa silnie regenerująco i nawilżająco. Ekstrakt z mirry wzmacnia płytkę paznokcia i pobudza ją do szybszego wzrostu. Zawarta w preparacie witamina E zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się paznokci.

Sposób użycia: Odpowiednią ilość preparatu zaaplikować na paznokcie i skórki. Wmasować aż do wchłonięcia się. Stosować regularnie według potrzeb.

Poj. 10ml

Wracając do serum. Umieszczone jest w małym białym opakowaniu, na którym znajdziemy wszelkie potrzebne nam informacje. Typu jak używać skład wskazania i zalety z jego używania. Serum zaś znajduje się  szklanej buteleczce aplikacja poprzez pipetę. Zawiera ono w sobie olejki  tamanu, canola oraz kiełki pszenicy,  ekstrakt z mirry i witaminę E. 
Otwierając serum miałam lekkie obawy, co do zapachu sądziłam, iż będzie on mało przyjemny. Lecz tu nie małe zaskoczenie na mej twarzy się malowało gdyż sama słodycz z niego wydobyła się i rozpieszczała podczas każdego użycia moje nozdrza. Każde jego użycie było jak mała uczta dla mych paznokci i skórek. 

Przy regularnym używaniu zauważyć można było nie małe zmiany takie jak nierozdwajanie się paznokci. A łamliwość? Hm nie dotyczy mnie to są twarde na maksa i mogę cieszyć się długimi paznokciami. Nareszcie! A nie ukrywam, że zniszczone nie mało paznokcie miałam praca w handlu daje znać dłonią i nie takie łatwe jest to naprawić... 
Serum podziałało odżywiło i naprawiło, co przez pewien czas miałam w nosie. Taki mały nie pozorny a o wielkim działaniu powinien znaleźć się u każdej kobiety obowiązkowo.

Copyright © Sklerotyczka