Norel Skin Care - Łagodna pianka myjąca do twarzy i oczuPianka nie zawsze musi służyć do golenia oraz nie musi to być pianka w piwie.  O jedzeniu nie wspominam nie chcę nikomu smaka robić chodź moje obiady nie wyglądają smakowicie, że aż ślinka cieknie. Do golenia nóg nie używam pianki a alkoholu nie pijam. 
Spoglądając bardziej w stronę kosmetyczną a jeszcze bardziej podglądając moją łazienkową półkę to będzie to pianka do oczyszczania buzi. 

Krótki spis informacji o produkcie:

Delikatna pianka o naturalnym pH – 5,5, do oczyszczania twarzy i oczu. Baza myjąca, pozbawiona mydła, SLES i SLS głęboko i jednocześnie łagodnie zmywa zanieczyszczenia, a ekstrakty z mydlnicy i nagietka redukują podrażnienia. Pianka pozostawia skórę idealnie czystą i odświeżoną. Stosowanie: 2 dozy pianki rozmasować na skórze twarzy i dokładnie spłukać wodą.
Pianka umieszczona jest w przezroczystym opakowaniu, dzięki czemu możemy kontrolować ile nam jej ubyło i ile zużywamy w ciągu dnia. A co za tym idzie wiemy dokładnie, na jaki okres czasu wystarczy. 
Całe opakowanie posiada delikatne informacje niezbędne na temat produktu takie, jak co to jest i jak używać. Wg producenta dwie dozy pianki wystarczają na idealne oczyszczenie i odświeżenie skóry twarzy. Jeżeli używamy pianki do demakijażu to dwie dozy wystarczają, zaś, jeżeli używamy jej do umycia i nie zmywamy makijażu wystarczy jedna doza. 
Produkt nadaje się do demakijażu twarzy i nawet bardzo dobrze radzi sobie z tuszem wodoodpornym. Po takim oczyszczeniu zastaniemy świeżą i idealnie oczyszczoną buzię gotową przy posmarować kremem na noc. I tak samo jest, gdy nie malujemy się po użyciu zastaniemy idealnie oczyszczoną buzię. A i co najważniejsze jest ona idealna dla osób z wrażliwymi oczami. Gdyż podczas rozmasowywania pianki śmiało można otworzyć ślepia i żadnego niepożądanego efektu typu szczypanie nie będzie. Co warto dodać na je temat to, że nie czuć ściągania skóry jak to ma miejsce przy żelach do mycia buzi.
Całość dopełnia delikatny zapach unoszący się zaraz po otwarciu opakowania, lecz zaraz po użyciu znika jak bańka mydlana.  I cholernie wydajny jest! Można używać go miesiąc a i tak minimalnie go ubędzie. 
Jest to jeden z nielicznych produktów, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów. W sklepach internetowych cena jego waha się między 35 a 40 zł. Copyright © Sklerotyczka