DF5 WOMAN                Nie raz wpadając na chwilę do drogerii miałam nie lada problem, bo szukałam danego produktu. Nie raz zdarzało się, że go nie było i wtedy trzeba było coś wybrać z dostępnych, ale jak tu łatwo wybrać skoro patrząc na półkę uśmiecha się do mnie z 40 rodzaju szamponów? I weź tu wybierz dobry i taki, który będzie spełniał, chociaż w paru procentach moje oczekiwania. Można by rzec, że jest to syzyfowa praca każdy kolejny to albo dobro, które za chwilę zniknie z półek, bo producent coś tam coś tam wymyśli. Albo okaże się on bublem nad bublami chodź patrząc z perspektywy czasu nie ma bubli. Bo jedna Mariolka ma wypadające włosy i firma x nie spełni jej oczekiwań a Gabrysia używając tego samego szamponu stwierdzi, że jest to jej hicior i ideał. Więc nie ma czegoś takiego jak buble tylko są kosmetyki, które nie spełniają naszych wygórowanych wymagań albo my temu kosmetykowi się nie podobamy i inną właścicielkę chce! 


Dziennie kobieta gubi około stu włosów jedne twierdzą, że to bujda inne, że to bardzo dużo. Tak samo jak większość kobiet może u siebie zaobserwować dziwny fakt, że po jednej stronie mają więcej włosów na drugiej mniej. Ale czym jest to spowodowane? Nie nie musisz lecieć już w tej chwili do specjalisty, bo jesteś inna każda z nas tak ma. Po prostu, gdy śpimy włosy nam się wycierają i dlatego można zauważyć, że po lewej stronie ma się mniej włosów niż na prawym boku. Macie tak?
Trochę gorzej sprawa wygląda, gdy włosy nam trochę mocniej zaczynają wypadać, ale nie w takim tempie, że gubimy tyle ile po wizycie w salonie fryzjerskim. Może to być spowodowane pogodą albo innymi czynnikami. Warto wtedy sięgnąć po szampon, który wspomoże nasze włosy. 
I dziś o takim jednym gagatku znajdującym się w białej tubie dumnie głoszącej a wręcz krzyczącej z łazienkowej półki "jestem damski"! DermoFuture Precision polska marka przez wiele kobiet niedoceniona można by śmiało rzec ze "swego nie znacie cudze chwalicie". Wracając do samego produktu można zakupić go w drogerii hebe albo w Rossmannie cena około 15 zł. 

Charakteryzuje się delikatnym przyjemnym zapachem niewielka ilość szamponu wystarczy by umyć całe włosy, ale uwaga on szalenie dobrze się pieni. A co za tym idzie jest bardzo wydajny opakowanie końca nie ma. Wiele kobiet obawia się podczas zmiany kosmetyku a to, że ją uczuli czy też zrobi im jedno wielkie krucze gniazdo. Tak do niedawna też tak sądziłam i przełamałam się. W efekcie, czego moje włosy są wzmocnione, bez efektu gniazda dla kruka i z łatwością się rozczesują oraz znacznie mniej ich gubię. Aaa i bym zapomniała napisać, że są miękkie i miłe w dotyku, czyli żegnajcie przesuszone kłaczki. 


Copyright © Sklerotyczka