Szaraczek do męskich zadań specjalnych


Być kobietą to skomplikowane, ale bycie mężczyzna i używanie kosmetyków damskich? Hm z czasem płeć przeciwna zaczyna kręcić nosem, bo on chce kosmetyków, które będą przeznaczone tylko dla niego. Ale jak to zrobić skoro na rynku mamy niewiele specyfików odpowiadającą im. No oczywiście są marki wielkich koncernów typu Unilever czy P&G, ale nie ukrywam tego ze nie podsunęłabym tego swojemu facetowi za żadne chiny. Bo jeżeli mam wydać na kosmetyk wole kupić go polskiej marki, bo te pieniądze zostają w kraju. DermoFuture Precision marka wdzierająca się szturmem na nasz rynek i bardzo dobrze cieszy mnie to. Do niedawna dostępna była tylko w paru drogeriach a dziś nawet i w supermarkecie znalazłam ta markę. 


Szare matowe opakowanie głoszące i spoglądające na mnie z polki łazienkowej a wręcz krzyczące "NALEŻĘ DO MĘŻCZYZNY". Estetyczne stonowane napisy wskazujące, do czego śluzy ten szampon w tym wypadku jest to szampon przeciwłupieżowy oraz zapobiegający wypadanie włosów. Zawartość skryta w postaci tuby z zamknięciem typu klik, po którym uchyleniu otuli nozdrza zapachem cytrusowo korzennym. Spodoba się on się każdemu nawet i kobiecie. 

Warto dodać, iż jest on bardzo, ale to bardzo wydajny pieni się bardzo dobrze. A już myślałam, że, podczas gdy on go używa codziennie będzie za miesiąc krzyczał "SZAMPON MI SIĘ SKOŃCZYŁ" a tu psikus nie ubyło go nawet pół opakowania. Łupież. Nikt nie lubi jak sypie się jemu biały proszek z włosów no dobra chyba, że biały puch spada z nieba i jest to śnieg to jestem za. Podczas takich wahań atmosferycznych, jakie aktualnie są za oknem to łupież u niego to była norma, lecz zniknęła ta norma. Szampon wypędził tego dziada z włosów i co najlepsze nie wypadają. Tylko może czas rozejrzeć się dla niego za szczotką do włosów, bo moją mi TT podkrada. Podczas stosowania tego szamponu należy pamiętać o regularności, bo bez tego ani rusz. Drogie panie, więc jeżeli chcecie by Wasz szampon nie znikał za szybko polecam tego gagatka. Spotkać można go bez Gpsu w drogeriach Rossmann i Hebe oraz w supermarketach a cena jego to około 17 zł. 

Copyright © Sklerotyczka