Rano i wieczorem trzeba zrobić sobie dobrze!

Oczyszczanie twarzy jest bardzo ważne, ale przez wiele kobiet zwyczajnie olewane. A bo nie mam czasu a to padam na pysk dosłownie a po trzecie nie chce mi się. Tak ten ostatni przypadek to najbardziej znany miś u nas no, bo nie chce mi się. Ale czym bardziej zaniedbujemy się tym bardziej widać to po naszej buzi a uwierzcie warto poświęcić na siebie pięć minut więcej rano i wieczorem by cieszyć się lepszym wyglądem.


Od pewnego czasu nasz rynek zasypują różne nowości kosmetyczne i technologiczne jedne skradają się serce inne zaś są, bo są. Czy jest produkt, przez który moje serducho zabiło szybciej? Hmmm tak jest, ale i są również kosmetyki, bez których nie wyobrażam sobie porannej i wieczornej pielęgnacji. Nowe dziecko naszej polskiej firmy skrywającej się pod nazwą tenex to  szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy. Mała niepozorna, ale bez obawy nie zginie w czeluściach naszych łazienkowych zakamarków. Po drugie zrobi nam dobrze rano i wieczorem wystarczy, że będzie naładowana a ładuje się ją podłączając do prądu. Sami ustawiamy sobie częstotliwość według naszego uznania. Idealnie sprawdza się do peelingu twarzy pozostawia cerę gładką oczyszcza bardzo dobrze oraz ujędrnia buzię. I dzięki temu z dnia na dzień widać efekty coraz bardziej wyraźne. 

Jednym słowem sprawia ona, że robię sobie dobrze dopieszczam swą buzię i ten przyjemny rytuał to coś miłego na zakończenie jak i na początek dobrego dnia. 
5 komentarzy:

 1. ciekawe jak by sie u mnei sprawdziła. ZAyważyłam że coraz więcej w naszej łazience urządzeń na prąd:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Też tak chcę! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że to taka tańsza alternatywa dla Foreo Luna :) Sama bym chętnie taką szczoteczkę wypróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. chciałabym sobie robić dobrze, rano i wieczorem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ją pokochałam! To taka wspaniała przyjemność na koniec dnia :) Dodatkowo w moim makijażu zagościły minerały i za taki duet moja skóra jest mi wdzięczna :)

  OdpowiedzUsuń

Piszesz anonimowo? Podpisz się! Chcesz wkleić link? Znajdę Cie bez niego. Komentujesz? A dziękuję :)

Copyright © Sklerotyczka