Czas zastraszyć rozstępy!Problem ten dotyczy i płci żeńskiej jak zarówno męskiej. Lecz to kobiety zazwyczaj pokarane są przez los największymi rozstępami, które podczas ciąży jak i po niej wyłażą jak ślimaki po deszczu. I tu nie ważne czy stosuje się balsam nawilżający one i tak się pojawią. Wcześniej czy później spowodowane jest to gwałtownym przyrostem masy ciała a w ciąży wiadomo każda kobieta przytyje.
Podczas człapią w dwupaku stosowałam balsamy nawilżające zwykłe, bo do tych z kolagenem przekonana aż tak nie byłam... Dopiero po urodzeniu zaczęłam stosować krem przeciw rozstępom z aktywatorem młodego kolagenu. Tuba poręczna zamknięta została w kartoniku oznaczona w języku polskim jak i angielskim. Krem o delikatnym przyjemnym zapachu lekkiej konsystencji i bardzo szybko się wchłania. To najważniejsze trzy cechy główne. Ale jak z jego działaniem? O tym za chwilę.

"(...) Zapobiega powstawaniu rozstępów i nasilaniu się już istniejących." Brzmi pięknie, lecz jak to w praktyce wygląda? Nie od dziś nie wierzę producentom potrafią cuda na kiju naobiecywać a później wychodzi, że mysz jest koloru błękitnego a woda różowa. Od razu zaznaczę nie stosowałam go dwa razy dziennie tylko raz z rana i tak przez miesiąc dzień w dzień. Postawiłam na regularność i opłaciło się. Zaraz po urodzeniu w lustro nie mogłam patrzeć na brzuch, bo straszyły wielkie rozstępy. Aktualnie? Gdy ktoś przyjrzałby się uważnie dopiero by dostrzegł jeden może dwa, ale nie więcej. Znikły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki a te, co były starsze spłyciły się, że prawie ich nie widać. ***


I czas na wyniki konkursu który trwał na fb. Pierwsza nagroda wędruje do Jacka Krzanowskiego, a druga zaś wędruje do Jolanty Kwiatkowskiej. Gratuluję! I czekam na Wasze adresy do wysyłki! Wyślijcie na fb albo na katherina@urodakobiety24.pl A pozostałym dziękuję za udział w konkursie! :)

2 komentarze:

  1. Wow wygralam :) Ogromnie sie cieszę i gratuluję Jackowi ,przypomnij mu o Świeczkowym świecie bo chyba juz tam nawet nie zaglada ;) A krem który opisalas wyglada na dobry polece kolezance ktora wlasnie kilka dni temu urodzila małą wyczekaną Królewnę.I jeszcze raz dzięki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzieki za wyróznienie - bardzo sie ciesze chodz koncówkę miałem słabą-brakło mi czasu na przemyslenie . Kasia wrzucała zdjecie po sniadaniu a czasem po póznym sniadaniu a ja juz nie miałem dostepu do kompa i dopiero wieczorem myslalem Co słyszę? a wczesnie iałem na to cały dzień

    OdpowiedzUsuń

Piszesz anonimowo? Podpisz się! Chcesz wkleić link? Znajdę Cie bez niego. Komentujesz? A dziękuję :)

Copyright © Sklerotyczka