Masło do ciała od GlySkinCare

   Nie powinno się oce­niać czło­wieka książki i kosme­tyku po wyglą­dzie. Bo pozory potra­fią mylić, a wtedy jeden krok od wtopy. I ups… Bal­samy do ciała oraz masła do ciała pochła­niam w ogrom­nych ilo­ściach rano i wie­czo­rem nasma­ro­wać się trzeba.
Jedne pachną cud­nie aż chce się je zjeść inne zaś mają zapach spe­cy­ficzny. Bum na argan jesz­cze nie minął na­dal wylewa się z cze­lu­ści inter­netu jak i z dro­ge­rii kosme­tycz­nych.


Masło do zadań specjalnych

  Małe brą­zowe opa­ko­wa­nie z zakrętką tur­ku­sową dum­nie gło­szące masło do ciała z olej­kiem arga­no­wym do codzien­nej pie­lę­gna­cji. W swym wnę­trzu skrywa praw­dziwe masełko kon­sy­sten­cja tre­ściwa nie­wielka jej ilość wystar­czy by ciało pra­gnące nawil­że­nia ukoić. A co za tym idzie i krzy­czy wydajne maleń­stwo jest dobra prze­sa­dzi­łam nie aż takie to maleń­stwo bo ma 300 ml. Zapach spe­cy­ficzny deli­katny i nie draż­niący. Po zasto­so­wa­niu ciało jest gład­kie mięk­kie nawil­żone oraz przy­jemne w dotyku. 
Fantazja to nie tylko...

Pro­du­cent obie­cuje że „masło widocz­nie ujędrni skórę” i tutaj czar pry­ska niczym bańka mydlana prze­bita palu­chem. Bo żad­nego ujędr­nie­nia nie ma widocz­nie kogoś fan­ta­zja ponio­sła za dużo Tol­kiena się naczy­tał.
Szcze­rze? Zasko­czona jestem pozy­tyw­nie dzia­ła­niem masełka, jedy­nie bym ety­kietę pole­cała pro­du­centowi popra­wić. A tak żad­nych zastrze­żeń nie mam. 


9 komentarzy:

 1. Nie jest złe to masełko. Nie mówię nie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz o nim słyszę, ale wygląda zachęcająco :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy i nie ostatni na pewno ;)

   Usuń
 3. mnie pewnie to masełko też by się spodobało, nie mam wygórowanych potrzeb, najważniejsze żeby nawilżało.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak weszłam zastanawiałam się czy dobrze trafiłam ...piękna szata graficzna bloga :)masło ma meeega pojemność ,przy produktach do pielęgnacji takie lubię .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż tak źle? :D ha Dzięki :* staram się by blog wyglądał dobrze :) I jest mega wydajny :)

   Usuń
 5. Zakochałam się w twoich zdjęciach!

  OdpowiedzUsuń

Piszesz anonimowo? Podpisz się! Chcesz wkleić link? Znajdę Cie bez niego. Komentujesz? A dziękuję :)

Copyright © Sklerotyczka