TrójLinki - Vlogi
    Wiele blo­gów albo można by rzec że rzeka bez końca, a jak to jest z tymi vlo­gami? Hm jest to dla mnie świeży temat chodź są takie na które zaglą­dam gdy wysko­czy mi powia­do­mie­nie. Trój­Linki seria która powstała z myślą o innych, by ich poka­zać. Czyli trzy kanały na yt które każdy musi znać!
    Duże poczu­cie humoru a do tego wyła­puje rze­czy które umy­kają zwy­kłemu śmier­tel­ni­kowi. Bo kto by pomy­ślał że rekla­mu­jąc patel­nie można dać aż tyle emo­cji w słowo NALEŚNIKI. Do tego ide­al­nie paro­diuje wiele rze­czy które cisną się na usta a strach jest wypo­wie­dzieć je na głos. Po pro­stu gdy masz gor­szy dzień albo gdy potrze­bu­jesz natych­mia­sto­wej poprawy humoru to Nie­kryty Kry­tyk jest nume­rem jeden.
   Cha­rak­te­ry­zuje go wiele rze­czy jest jeden wśród kobiet można by go porów­nać do Bir­kinki która jedna jest na milion… Wyróż­nia go z tłumu to że ma sporą wie­dzę oraz chęt­nie się z nią dzieli. Jeżeli nie chcesz go czy­tać warto posłu­chać, deli­katny głos gładki jak jedwabna apaszka Her­mesa. Aż dziwi mnie jedno że nikt jesz­cze go nie przy­gar­nął do czy­ta­nia fil­mów! Nie dość że o kosme­ty­kach opo­wiada jak o bar­dzo dobrym fil­mie to jesz­cze ma wiele wiele pomy­słów które reali­zuje! Tak to Michał z Two­jego Źró­dła Urody!

    Gdzie dia­beł nie może tam pośle kobiete. A dwie? Uhuhu to apo­ka­lipsa muro­wana. Dwie sza­lone nie­bo­jące się wyra­zić to co czują i co widzą a do tego miło je się ogląda. Do tego z dawką humoru i z lek­kim przy­mru­że­niem oka, sorry chło­paki ale czas jest teraz na kobiety!

***

   I czas na wyniki rozdania które trwało do blogu. Nagroda wędruje do Angeliki Krasna! Gratuluję i czekam na twoje dane do wysyłki! Prześlij na e-mail katherina@urodakobiety24.pl

6 komentarzy:

 1. Michał ma bardzo ciekawe filmiki i miły, kojący głos.

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje źródło urody jest mi dobrze znane, resztę poznam :)

  zaczarowana-oczarowana.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama ostatnio zaczęłam kręcić na YT :D
  Wszystkie te kanały dobrze znam, ale najczęściej oglądam właśnie Michała, jego głos jest HIPNOTAJZING XD

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło mi czytać takie rzeczy o sobie :* dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio nie zaglądam na yt, ale widzę że sporo mnie omija :)

  OdpowiedzUsuń

Piszesz anonimowo? Podpisz się! Chcesz wkleić link? Znajdę Cie bez niego. Komentujesz? A dziękuję :)

Copyright © Sklerotyczka