TrójLinki   Blo­gów powstaje jak grzy­bów po desz­czu. Jedne bar­dzo szybko padają, inne idą dość mocno pod publikę. Ale w gąsz­czu tego całego zgiełku można odna­leźć perełki, które są warte pole­ce­nia. Zazwy­czaj nie znaj­duję ich na jakiś kata­lo­gach blo­gów, a na insta­gra­mie. Bo to tam naj­szyb­ciej coś się znaj­duje po zdję­ciu, nie muszą być one zawsze wyli­zane, cudne i piękne. I tak oto powstała kolejna lista trzech blo­gów war­tych pole­ce­nia czy będą to kosme­tyczne? Hm nie, dosyć kosme­tycznych blo­gów jest pole­ca­nych czas na inne…


   Pierw serce zaczy­nało mi bić szyb­ciej do jej zdjęć i ten cha­rak­te­ry­styczny znak jakim są Scrab­ble na zdję­ciach uło­żone w napis „DO KAWY BLOG”. I jej kot który poja­wia się na pra­wie każ­dym zdję­ciu o imie­niu Jan. Można poczy­tać o książ­kach i to uwaga wyczer­pu­jąco na maksa aż ma się ochotę ubrać się i iść do księ­garni po tą książkę. I nie ważne czy to jest piąta nad ranem czy godzina dwu­dzie­sta. A wszystko opra­wione jest w piękne zdję­cia oraz w lek­kie piórko. Jeden z lep­szych blo­gów książ­ko­wych jakie zna­la­złam tfu traf­niej­szym okre­śle­niem będzie blo­giem kul­tu­ral­nym.


   Jedyny blog który tutaj pojawi się kosme­tyczny to będzie Esy flo­resy czyli Mał­go­sia. Pry­wat­nie sym­pa­tyczna kobieta a na blogu hm? Miej­sce do któ­rego lubię ba uwiel­biam wra­cać i zaglą­dam regu­lar­nie. Całość opra­wione este­tycz­nymi zdję­ciami pisane lżej­szym piór­kiem niż koli­ber. Do tego przy­pra­wione garstką śmiesz­nych porów­nań i co naj­waż­niej­sze zazwy­czaj sie­dzę i pła­czę ze śmie­chu. Nie bo kiep­sko pisze czy błędy jakieś robi po pro­stu ona taka jest! Czyli zwa­rio­wana!

   Jeżeli szu­ka­cie odpo­wied­niego sza­blonu do bloga czy też nie wie­cie jak zmie­nić coś to wszystko znaj­dzie­cie u blo­ko­tek.pl. Jest to mała ency­klo­pe­dia blo­gera, znaj­dują tam się odpo­wie­dzi na wszyst­kie tra­piące Was pyta­nia odpo­wie­dzi. Fonty, sza­blony, loga i wiele wiele innych przy­dat­nych rze­czy w jed­nym miej­scu. Szcze­rze? Nie ma lep­szej ency­klo­pe­dii blo­gera niż ta.


18 komentarzy:

 1. dwa pierwsze odwiedzam regularnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Blokotek! Często tam zaglądam i znajduję potrzebne materiały do drobnych zmian na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to mała encyklopedia blogera :)

   Usuń
 3. Znam jedynie bloga Blokotek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dobrze :) Teraz jest okazja by poznać innych ;)

   Usuń
 4. nie znałam wcześniej tych linków i chętnie je odwiedzę :)

  zaczarowana-oczarowana.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tych blogów zaglądam tylko do Esów, reszty nie znałam, będę musiała koniecznie to nadrobić! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Blokotek <3 zawsze towarzyszy mi przy zmianach na blogu <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za linki ! Przydadzą się

  OdpowiedzUsuń
 8. Ojej jak bardzo mi miło :) bardziej niż bardzo <3
  Z ogromną przyjemnością odwiedzę pozostałe miejsca, bo są dla mnie nowe :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Znam tylko drugi :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zaglądam do całej trójki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Blokotka też przeglądam od czasu do czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Esy, floresy znam, a do porannej kawy zawsze włączam vlogi urodowe na YT

  OdpowiedzUsuń

Piszesz anonimowo? Podpisz się! Chcesz wkleić link? Znajdę Cie bez niego. Komentujesz? A dziękuję :)

Copyright © Sklerotyczka