Akcja regeneracja
    Czas przy­go­to­wać i poka­zać swe stopy, o swoje dbam cały rok i tutaj nie ma że boli. Jeżeli chce się wglą­dać jakoś to trzeba poświę­cić dzie­sięć minut wię­cej rano i wie­czo­rem na bal­sa­mo­wa­nie ciała, poło­że­nie maseczki i inne zabiegi. Naj­waż­niej­sza w nich jest sys­te­ma­tycz­ność bo bez tego nie będzie żad­nego suk­cesu.

   Na rynku dostęp­nych jest wiele pre­pa­ra­tów do stóp, lecz po nie wszyst­kie się­gam wybredna jestem. Nie kupuję pod impul­sem bo ktoś to poleca czy też zauważę reklamę dziw­nie gada­jącą „TYLKO DZIŚ PROMOCJA!”. Nie już nie działa to od dawna na mnie, pozo­sta­wiam takie rze­czy innym…
Jakiś czas temu został wykoń­czony ten krem więc śmiało mogę opo­wie­dzieć tro­chę o nim, mowa maleń­stwu od GlySkin Care.    Tuba zamy­kana na klik o pojem­no­ści 75 ml skrywa w sobie krem o gęstej kon­sy­sten­cji, zapach lekki przy­jemny. Prze­zna­czony jest do codzien­nej pie­lę­gna­cji skóry suchej, z ten­den­cją do pęka­nia pięt. Pro­blem pęka­nia pięt nie doty­czy mnie oso­bi­ście, więc na sobie go nie testo­wa­łam tylko na męskim kró­liku doświad­czal­nym który boryka się z tym pro­blemem. Wie­cie co było naj­gor­sze w tym wszyst­kim? Nie to że ten krem ma gęstą kon­sy­sten­cję tylko pyta­nie się „Kremu uży­łeś?”. To było naj­gor­sze w tym wszyst­kim…      Ale do rze­czy jeżeli macie ten sam pro­blem jak pęka­jące pięty to będzie odpo­wiedni pre­pa­rat dla Was, deli­kat­nie natłu­ści a co za tym idzie nawilży bar­dzo dobrze oraz ukoi suche stopy. Jedy­nym minu­sem kremu jest to że pozo­sta­wia lekki film, czy jest wydajny? Tak na mie­siąc codzien­nego uży­wa­nia wystar­czał. Do kupie­nia w skle­pach inter­ne­to­wych oraz w apte­kach.5 komentarzy:

 1. skład raczej nie dla mnie, jednak jeśli chodzi o stopy to najlepsze jak dla mnie masło shea-działa cud miód:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy z nas jest inny i każdy ma inne wymagania oraz oczekiwania od kosmetyku :) Na składach się nie znam więc się nie wypowiadam ;)

   Usuń
 2. opakowaniem trochę mi kremy z Oriflame przypomina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lekkie podobieństwo jest :)

   Usuń
 3. Mam wieczny problem z piętami,szukam i szukam dobrego kremu.Jeśli uda mi się dostać go stacjonarnie w aptece wezmę go w obroty.

  OdpowiedzUsuń

Piszesz anonimowo? Podpisz się! Chcesz wkleić link? Znajdę Cie bez niego. Komentujesz? A dziękuję :)

Copyright © Sklerotyczka