Odżywczo kojący krem od Melli Care

    Dło­nie zdra­dzają o Tobie najwię­cej, każda z nas chce mieć piękne zadbane ale nie zawsze to idzie w parze z pracą. W domu zazwy­czaj zapo­mi­namy o pie­lę­gna­cji ich ale… Każda wymówka jest dobra, tak u mnie było aż do czasu. Czę­ste mycie rąk i brak kremu do łapek w pobliżu powo­do­wało to iż były suche jak wió­rek, no chyba że wpa­da­łam na genialny pomysł i z torebki wytar­ga­łam za uszy bab­cię.

Każdy ma swoje miejsce!

    Zajął miej­sce w kuchni zaraz koło mydła i za każ­dym razem gdy spoj­rzę na niego pamię­tam o nim by nasma­ro­wać nim dło­nie, uży­wa­nie sys­te­ma­tyczne to pod­stawa a nawet wię­cej niż połowa suk­cesu. Nie jestem ide­alna, prze­cież ide­ały nie ist­nieją? I skle­rozę mam, bo prze­cież to ma sio­stra rodzona… Tak zapo­mi­na­łam o sma­ro­wa­niu regu­lar­nym rąk, a co za tym pole­ciało? Suche dło­nie a zara­zem popę­kana skóra od czę­stego mycia rąk, nawet krem Bam­bino nie poma­gał, chodź zawsze tyłek mi rato­wał tym razem wymiękł.


"Odżywczo-kojący krem do rąk, zawierający certyfikowane masło shea, znane ze swoich właściwości zmiękczających, łagodzących i ochronnych. Pochodzące z owoców drzew masłosza masło shea zawiera substancje tłuszczowe oraz cenne witaminy A, E i F, a także naturalne filtry chroniące przed promieniowaniem UVB. Gliceryna odpowiada za syntezę włókien kolagenowych i elastylowych. Krem wspaniale koi podrażnioną skórę rąk. Dzięki zawartym w nim olejkom z migdała i awokado skóra szybko się regeneruje. Mocznik silnie ją nawilża, a alantoina i ekstrakt z płatków nagietka – łagodzą podrażnienia, pielęgnując skórę szorstką, popękaną i zniszczoną. Krem tworzy także film ochronny, zabezpieczający przed niekorzystnymi czynnikami, takimi jak: wiatr, mróz, detergenty. "

Składniki (INCI): Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Urea, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Cyclopentasiloxane, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glyceryl Stearate SE, Parfum, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Calendula Officinalis Flower Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Ceteareth-20, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Butylphenyl Methylpropional, Linalool.

Gadzie jaki jesteś?

   Małe opa­ko­wa­nie 300 ml, żar­tuję wcale ono małe nie jest, zakoń­czone dys­pen­se­rem w przy­jem­nej sza­cie gra­ficz­nej gło­szące dum­nie krem do rąk. Jedna pompka i można poczuć się jak w kra­inie egzo­tyki gdzie palma nad głową cicho Ci swymi liśćmi zako­ły­sze. Zapach magiczny, lekki orzeź­wia­jący a zara­zem wyra­zi­sty utrzy­mu­jący się długo na dło­niach, two­rzy deli­katny film. Nawilży dogłęb­nie, wygła­dzi i ukoi wszel­kie zła męczące Twe dło­nie. Dziwna pogoda mu nie straszna on sobie da z nią radę dosko­nale!
Prócz tego wszyst­kiego wydajny jest bar­dzo bar­dzo. Uży­wa­nie go to czy­sta oraz pach­nąca przy­jem­ność, powi­nien znaj­do­wać się w każ­dym domu obo­wiąz­kowo!
3 komentarze:

  1. Dobrze, że jest wydajny. Mogłabym wypróbować.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też po każdym umyciu dłoni kremuje je. To dla mnie bardzo ważne, gdy zaniedbam je raz później ciężko jest wrócić do ich dobrej kondycji , fajne, wygodne opakowanie, moje dłonie uwielbiają mocznik.

    OdpowiedzUsuń
  3. Super trafiona recenzja! Krem jest rekomendowany dla kobiet zmagających się z suchą skórą (np. przy niedoczynności tarczycy, chorobie hashimoto, atopowym zapaleniu skóry, łuszczycy), ale przecież jest rewelacyjny dla każdej kobiety, która każdego dnia niszczy dłonie detergentami, a w sobotę ma misję specjalną - porządki domowe :-) :-) Nasz krem @MELLI care Patchouli&Lemon jest "lekiem na całe zło". Dziękujemy #urodakobiety24 :-)

    OdpowiedzUsuń

Piszesz anonimowo? Podpisz się! Chcesz wkleić link? Znajdę Cie bez niego. Komentujesz? A dziękuję :)

Copyright © Sklerotyczka