Zapach wspomnień...
   Póki w nas żyją, żyje w nas nadzieja na lepsze jutro i na to, że to kiedyś wróci. Czasem bywają takie momenty w życiu ulotne niczym chwila spalona niczym świeczka, że zapominamy o nich. Ale jest na to pewien sposób by wspomnienia w nas trwały były blisko koło nas i były jak ta osoba. Bo gdy rozpalisz dzikość swą serca poczujesz jej bliskość, usiądzie koło Ciebie na krześle przykryje plecki delikatnie kocykiem byś nie zmarzła i da Ci sygnał jestem koło Ciebie pamiętam o tobie. Może i wtedy łza się zakręci albo dziki uśmiech na twej buzi zawita, ale wiedz jedno, gdy ona raz zapłonie nic nie będzie takie samo...   Niczym małe dziecko ochoczo sięgające po swą kolorowankę i swe ulubione kolory wybierz kolor, który uwielbiasz masz do wyboru klasyczną czerń nadającą się na każdą okazję, lecz bardziej na wieczór jak mała czarna. Biała nieskazitelnie bijąca od niej dziwna siła oraz czerwona taka ostro krwista jak mój ulubiony kolor paznokci.


   Wolisz małe czy duże? Twierdzisz, że rozmiar nie ma znaczenia? W tym wypadku ma i to spore znaczenie! Bo w małym słoiczku zamkniesz najmniejsze wspomnienia, które ulecą bardzo szybko. W średnim słoju zamkniesz to, co cenne i wartościowe dla Ciebie. A w największym polecam zamknąć chwile i te wspomnienia co przywołają na twym ciele ciarki, gdy spojrzysz na nią. Można by określić jednym słowem bajeczne!


   Odpalić nie odpalić? Oto jest pytanie, bo gdy raz wypowiesz, a to i dokończ. Bo nieładnie tak zacząć i nie skończyć tej gry skradającej serce otuli Cię ona delikatnym zapachem nawołującym do błogiego relaksu. W tej chwili pogoda nie rozpieszcza więc, zamiast zabierać się za kolejną tabliczkę czekolady, która osłodzi twe życie na chwilę odpal ją zasiądź wygodnie w fotelu i utul do snu książkę, której od dawna skończysz nie możesz. Bo ten, kto czyta żyje podwójnie. Słodka woń rozpieści cię na dalejże przygodę tylko pamiętaj daj jej rękę niech pociągnie Cię w ten wir chwili wspomnień, bo właśnie zaczęła się gra. Jest to idealny sposób, by stworzyć spersonalizowany prezent dla bliskich na każdą okazję nieważne czy to ślub, czy święta on będzie od serca, bo zadasz sobie trud, by stworzyć go dla nich.


Copyright © Sklerotyczka