Rozświetlający suchy olejek do ciała i włosów

    Gorący piasek rozgrzany do granic możliwości, cichy szum fal oraz standardowe pole namiotowe ah nie to, tylko parawany. Nowy symbol naszych plaż, tworzą labirynt, przez który przedostać się nie tak łatwo a spróbuj sypnąć niechcący piaskiem to Cię zaraz zjedzą...
Tak wyglądały plaże podczas wakacji, co roku jest gorzej, a to wszystko po to, by mieć własny kawałek do opalania się i by nikt nam nie przeszkadzał, głupota? Oczywiście, że tak, dlatego przestałam na plażę chodzić i nazywam ją jedną wielką kuwetą, a niech te koty się wylęgują! To, że wakacje się skończyły nie znaczy, że słoneczko powiedziało swe ostatnie słowo ostatnio daje ostro czadu niczym ruda co tańczy na stole jak szalona!
    Opalenizna jest sama w sobie piękna dodaje nam uroku, ale ta przesadzona potrafi dodać nam wiele lat w efekcie czego wyglądamy starzej niż mamy w dowodzie. Do tego dorzućmy piegi, uwielbiam te u rudych dziewczyn są idealne pełne uroku, a zarazem można zakochać się w nich. Każda opalenizna potrzebuje nawilżenia oraz lekkiego podkreślenia możemy wyczarować cuda z kosmetykami, które znajdziemy w drogerii. Jedne chcą nam przyśpieszyć opalanie, inne utrwalić je na dłużej albo po prostu je rozświetlić.
    Na tym ostatnim się zatrzymam, parę psiknięć sprejem i można mieć piękne podkreśloną opaleniznę. Delikatne drobinki zamigoczą jak gwiazdy w nocy na niebie, by nam oznajmić jestem tu dla Ciebie, a nie wszystko, co się świeci jest wspaniałe. Jak to? Do ciała ideał, tylko jeżeli pryskacie się w łazience przy zamkniętym oknie to niestety, ale udusicie się, bo ma straszny ciężki zapach. 
   Chcesz dać trochę suchego olejku na włosy? Nie sądzę by był to najlepszy pomysł, jeżeli masz świeżo umyte, bo wieczorem będziesz mieć powtórkę z rozrywki. Lubi obciążyć do maksimum włosy wyglądają jakby były niemyte przez miesiąc, więc dlatego używałam go tylko i wyłącznie do ciała. Delikatnie nawilży, rozświetli oraz bardzo szybko się wchłonie to jego trzy główne zalety, mogłabym dodać jeszcze, że pozostawi miękką skórę, ale to wliczyłam do nawilżenia.


Copyright © Sklerotyczka