Kobiecy pomysł na prezent dla niej

   Cichy brzdęk, spokój w głosie, który usłyszysz i zaraz przelecą ciarki po plecach tworząc magiczny klimat. Idąc na spacer przyuważymy rozwieszone lampki choinkowe z wystawy sklepowe ochoczo będą nam przypominać, że zbliża się ten dzień magiczny przepełniony miłością, bólem cierpieniem i pojednaniem. Ten czas gdzie najgorszej sąsiadce co wnosi Ci bazylię, która spadła z okna kuchennego powiesz jej „Dzień dobry”, nie wyzwiesz Edwarda, bo źle zaparkował i nie będziesz klną na sprzedawców, bo będą Ci narzucać dziwne „promocje". Chwila, gdy dasz porwać się w wir szaleństwa tak długiego, jak sznur lampek choinkowych, czas gdzie na chwilę w domu zapachnie pierniczkami babci Jadzi, a ojciec przyniesie dużą choinkę by maleństwa mogły ubrać ją po swojemu w bombki. Chociaż i tak wiadomo, że skorzysta na tym kot...

    A prezenty? Te leżą schowane od dawna w szafie, kolega ojca przebierze się za Mikołaja, by najmłodszym sprawić frajdę i podtrzymać tradycję w wiarę w Mikołaja. I wiecie co? Do niedawna nienawidziłam tego wszystkiego i z perspektywy czasu patrzę i stwierdzam, że głupia byłam, bo to czas zaczarowany i lekko stuknięty. Każdy gdzieś goni, każdy myśli, że zwęszył okazję, a i tak będzie, jak zawsze...


   Utarło się, że kobiety z rana jak wieźmy zachowują się bez kawy niczym takie małe zombi z pandą na twarzy. Wstaje jak szalona bestia i oczekuje na kubek kawy, ale zaraz, dlaczego ona musi pić z takiego nudnego flegmatycznego kubka? Skoro może mieć ogromny 330 ml lub 440 ml szczęścia w pięknym pasującym do jej charakteru kubku. Od magicznych jednorożców dla kobiet/ kochających być wiecznie dużym dzieckiem albo dla tych, co uwielbiają M.M albo Walking Dead. Duży koszt? Nie! Bo to niecałe trzydzieści złotych za szczęście!


   Potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę wyostrzyć zmysły węchu i stworzyć magiczną atmosferę. Do tego piękny kominek albo lampion nadający mieszkaniu inny wymiar przeniosą do krainy zwanej Polskie Świecę. Gdy raz je zapalisz ta miłość będzie trwać wciągną jak ruletka a twojego portfela nie nadwyrężą finansowo, więc bez obaw ten nie będzie po zakupach siedział i chlipał w koncie. Nie raz wspominałam o tych świecach i nie ostatni, bo je kocham i zawsze poprawią humor przeniosą do innego wymiaru umilą wieczór, a gdy zgaśnie nic już nie będzie takie samo.   A gdyby tak zamiast nudnej flanelowej piżamy w kratę kupić coś zwariowanego i iść w niej spać? Czasem, gdy patrzę na niektóre piżamy to aż szkoda, że to piżama jest, ale gdy nikt niewie, że ona to, ona to potrafię w niej wyjść na ulicę. Zwariowana koszula? Oczywiście, że tak. Poczuć się na chwilę dzieckiem? Tylko z Disneyem. Ubrać i utulić do snu ukochaną postać z kreskówki? Bajka!

   Spokojny wieczór w domu cisza i echo się krząta z nudy, nie ma co robić. Książka jest idealna na wszystko na zły humor czy na nudę każda okazja jest dobra. Ona nie pyta jest zawsze, wypożyczyć książkę z biblioteki? Toć to już ta magia znika jak bańka mydlana świeżo co puszczona dlatego też idealnym prezentem dla kobiety będzie każda książka, która pokazałam.   A co by się stało, gdyby kobiety nie dostały pod choinkę prezentu świątecznego? Świat by się nie zawalił, ale dziwne to takie, żeby nie dostać kosmetyków na święta. Wpisały się one tak jak to, że kobiety malują się jedne lepiej inne gorzej. Kolorówka? Ah nie znam się na niej aż tak bardzo, dlatego też kosmetyki pielęgnacyjne są idealne na wszystko. Bo jakby nie patrzeć każda z nas używa ich codziennie, testujemy smarujemy wcieramy spłukujemy i tak koło się kreci. Idealne trio? To takie, które nie znajdziemy go w drogerii i nie każdy o nim wie. GlySkinCare marka, która skradła moje serce i skradnie każdej kobiety dlaczego? Za jakość i za zapachy.

   Święta to nie tylko prezenty czy też zmiatanie potraw byle zostawić talerz pusty, ale co najważniejsze czas z rodziną. Dlatego w tym pędzie nie zapominajcie o tym i sprawcie by były one wyjątkowe, kierujcie się zasadą wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby". Bo nieważne czy dasz bliskiej Ci osobie książkę, czy uwagę to ma być twój pomysł na prezent.
   Gdy poszukujemy czegoś dla wyjątkowej kobiety z kosmetyków to warto zwrócić uwagę na kosmetyki Dermo Future. Dlaczego? Ponieważ są wyjątkowe jak każda kobieta, co prawda nie dają rezultatów od razu, ale raz ich spróbujesz, a zapragniesz więcej. Od pielęgnacji twarzy aż do ciała, od zapachu do wygładzenia i każdy zestaw w rozsądnej cenie.

Copyright © Sklerotyczka