Tajemniczy prysznic z Dermo Future oraz Baleą

  Czasem warto dać się uwieźć zapachem oczarować nim zmysły i zapragnąć tego teraz natychmiast. W przypadku tych żeli pod prysznic mowy o rutynie nie ma, zwykły poranny oraz wieczorny prysznic zamieni się w magię i...


   A gdyby tam zroszyć swe ciało delikatnie wodą i wylać na siebie mleczną czekoladę, nierealne? Realne! A to wszystko za sprawą żelu pod prysznic Balei, który uwodzi powoli pierw zaczyna się gra od otwarcia powoli ulatnia się jego zapachy, by zaraz po prysznicu usłyszeć "Pachniesz czekoladą!". Delikatnie się pieni, każdy deszczowy dzień nabierze inne wymiaru i już nie trzeba sięgać po kaloryczną tabliczkę, wystarczy żel.

   Połączenie imbiru i cytryny intryguje, a zarazem zaskakuje swą rześkością oraz dziwnym połączeniem. Po otwarciu wyraźnie czuć imbir, który rozgrzewa zmysły, by zaraz pobudziła garść cytrusów. Delikatnie się pieni, pielęgnuje, pozostawiając gładkie ciało i pobudzi do dalszego działania.

  Garść egzotyki? Tak, za sprawą melona i papai. Delikatnie rozpieści zmysły i utkwi w pamięci na bardzo długo, otoczy Ciebie krainą słodyczy, by zaraz otoczyć twe ciało delikatną pianą. Bardzo gęsty a co za tym idzie wydajny bardzo! Aktualnie do kupienia wyłącznie w zestawie, dopiero po nowym roku będzie można zakupić go osobno.


Copyright © Sklerotyczka