#nowoscikosmetyczne - Włosy

  Wiosna ah to ty! Za chwilę rozgości się i zacznie się kolorowy zawrót głowy. Nie tylko w przyrodzie ten zawrót będzie trwać, ale w koloryzacji włosów również, będzie ogromny wybór przedziwnych kolorów od tych, co będą trwać na jeden dzień aż do tych, co będą z nami trwać cały miesiąc. Powieje lekkim chłodem za sprawą chłodnych odcieni blondów, ale nie zapomniano o panach. Bo dla nich też zostało coś stworzonego, czyli farba do zarostu oraz kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji brody, oraz wąsów.

Nadchodzące miesiące to będzie mocny powiew wiosny, kiedy premiera tych kosmetyków? Niektóre już miały u nas premierę, ale nadal dostępnych wszystkich w drogeriach nie ma. Ale wiecie co jest najśmieszniejsze? Że jadąc za naszą zachodnią granicę większość tych kosmetyków kupimy za 1/3 ceny co u nas jest, ale i tak pomimo tego kupię parę nowości z tej listy. Co to będzie?

l'oreal ombre  Gliss Kur mam i używam za parę dni o tej serii wpis się pojawi, swoją premierę ta seria miała pod koniec stycznia o ile się nie mylę. Jeszcze z tej całej serii jest maska, ale jej nigdzie nie widać i nie wiadomo gdzie się podziała. Z całej listy najbardziej pożądane przeze mnie są dwie rzeczy, raczej dwie farby oczywiście w zwariowanych kolorach błękitu i fioletuWaham się tylko jakby wyglądał na moich włosach zielony, ale hmmm to się okaże wszystko za jakiś czas. Kiedy premierę będą mieć u nas? W styczniu pojawiły się w UK, a w lutym w Niemczech pozostaje nam czekać tylko...Copyright © Sklerotyczka