Krem do rąk z olejem arganowym


  Żółteczko jajeczko zielona trwa i turkus wśród nich. Rozglądając się po koszyczkach można wiele znaleźć ciekawych rzeczy, jedni przechowują w nich popcorn a ktoś jeszcze inny chowa w nich tajemnicę. Skrytą głęboko, ale kiedyś musi wyjść na światło dzienne, dzienne to nie tylko, wtedy gdy sąsiadka patrzy, ale również, wtedy gdy zrzuci rękawiczkę i pozostawi ją w domu. Po nastają dni coraz cieplejsze, kosmetyczki mają pełne ręce roboty, bo panienki zaczynają dbać o siebie...
Siódme poty wylewają z siebie na siłowni, nieśmiało ściągają skarpetkę obnażając smutek zimy, czyli zaniedbane stopy oraz ukazują swe dłonie.


  Nie jedna dama będzie się ich wstydzić, bo zauważy u innej pięknie pomalowane paznokcie na neonowy kolor a do tego piękna skóra dłoni. Ale czy to powód, by usiąść i się załamywać? Zdecydowanie nie, czas nad tym popracować i zadbać, póki jest jeszcze chwila. Większość kobiet popada w kompleksy, bo ciężko wskazać u siebie coś pięknego, jedno jest pewne wystarczy uśmiechnąć się i zaraz każda wygląda znacznie lepiej.   Zamiast być ponurakiem i zabijać swymi smętnymi oczami, zajrzyj do ogródka gdzie zaczyna się coś nowego i przyglądnij się wszystkiemu jak zaczyna się rodzić coś nowego. Nie masz takiej możliwości? To tylko wymówka, zwolnij i nie pędź tak przed siebie normalnym krokiem dojdziesz również tam. Nie bierz wszystkiego na jeden raz, bierz małymi garściami, ale pierw zadbaj o tą garstkę by pięknie się prezentowała.


  Piękny delikatny zapach uwiedzie każdą osobę, a dodatkowo urzeknie to, że nie pozostawia tłustego filmu po sobie, jest jak pocałunek na dobranoc przez chwilę go czujesz a później zanika... Nawilży dłonie, pozostawi je miękkie jak pluszowy koc, gładkość jak Penelopa co zrzuca niechcący jedwabną chustkę. Jednym jego minusem jest to, że końcówki kremu zbyt tak łatwo wydobyć się nie da, opakowanie aż tak giętkie nie jest. Suche skórki? Znikną jak złe potwory, które niby się skrywają pod łóżkiem dziecięcym, niech idą w to zapomnienie... Opakowanie turkusowe, lekko przezroczyste takie wiosenne, zaczęte i podglądnięte co skrywa się wewnątrz jego.


Copyright © Sklerotyczka