Płyn multifunkcyjny od Aqua Pi


  Cera mieszana to nie jest wymysł fantazji, ale zmora, wystarczy użyć nieodpowiedniego kosmetyku i zaraz pojawiają się na niej nieproszeni goście. A jeszcze do tego dorzucić cerę wrażliwą i wychodzi mieszanka wybuchowa, tak miałam kiedyś z tym problem i to spory. Nadal mam, bo borykam się z uczuleniem na niektóre produkty, ale nie o nich miało być dzisiaj, powieje lekką grozą i zbawieniem. Jak to? O tym za chwilę!
  Wiele osób udając się do gabinetu dentystycznego przekraczając magiczną strefę od razu wyczuje ten magiczny zapach, jedni go nie cierpią i pod wpływem jego tworzy się gęsią skórką. Inni natomiast go uwielbiają, rozkoszują się tym zapachem jak emerytka flakonem chanel 5. Należę do tej drugiej grupy, wizyta u dentysty nie jest straszna dla mnie a zapach towarzysząca temu gabinetowi jest przyjemny. 
  Dlatego, gdy trafił w moje ręce płyn multifunkcyjny, nim zdążyłam przeczytać dokładnie etykiety pierwsze co było odkręciłam korek i poczułam zapach dentystyczny. Płyn ma za zadanie zwalczać niedoskonałości skóry niezależnie od wieku, oczyścić i odblokować pory, stymulować proces odnowy naskórka oraz wyrównać i poprawić koloryt skóry.
  Pierwszy tydzień używałam go bez większego entuzjazmu, minimalnie coś zaczęło się zmieniać na mojej twarzy. Dopiero po dwóch tygodniach zauważyłam porządne efekty, pierwszym z nich były oczyszczone i do maksimum zwężone pory, tak dlatego tyle stosowałam tyle maseczek oczyszczających i zwężających pory. Niedoskonałości lubiły się pojawiać u mnie, gdy zjadłam coś, czego nie powinnam albo coś ostrego, pomijając ciotkę z Hameryki... Stosuję go ponad miesiąc już, a nawet nie ubyło jego połowę opakowania, jak zrobić, by sprawdzić ile jego zostało w opakowaniu? Wystarczy dać butlę pod światło i zagadka się rozwiąże. Najważniejsza przy jego używaniu jest systematyczność bez tego ani rusz, delikatnie rozjaśniona skóra, mniej wrażliwa oraz nie działa już tak negatywnie na czynniki atmosferyczne. Nie pokładałam w nim sporych nadziei, pokochałam go miłością totalną i polecam każdej osobie co posiada cerę problematyczną.


Copyright © Sklerotyczka