Med.Control Antyperspirant

    Niektóre podróże mogą być katorgą, szczególnie środkami komunikacji miejskiej gdzie niektórzy zapomnieli, że warto się myć a żadne perfumy nie ukryją tego zapachu". Niektórzy mają problemy z potliwością, może to być spowodowane np. z aktywnością fizyczną czy też innymi czynnikami. Wtedy często sięgamy po blokery a tych jest sporo, nim zdążymy poznać odpowiedni minie trochę czasu oraz wydamy sporo pieniędzy. Miałam i nadal mam swojego ulubieńca, ale spadł on na dalszy plan i używany jest w opcji na noc. Czyli utulę cię do snu, a rano wymienię na inny model, może on być jak kochanek, który dotknie cię raz i będziesz wiedziała, że to jest ta miłość. Wszystko zależy od dnia i ciebie, wchodzisz w  grę?

   Antyperspirant med control wpadł w moje ręce przez totalny przypadek, czy bym go odnalazła w tym gąszczu kosmetycznym? Nie sądzę, mało kiedy sięgam po kosmetyki do apteki... Zwykła kulka o niezwykłej mocy można tak go określić ma zapobiegać nadmiernej potliwości i tak też działa. Skutecznie, ale na początku miałam dziwne wrażenie, że pod pachami mam mokre plamy, ale to on dawał taki uczucie. Czarne ubranie? Nie jest mu straszne, plam żadnych na nim nie zostawi. Nie przyjemne uczucie szczypania czy też podrażnienia przy stosowaniu jego nie występują. Nie można używać jego na podrażnioną czy też uszkodzoną skórę, jeżeli depiluję skórę omijam jeden dzień jego stosowania. Ogólnie produkt bardzo dobry warty uwagi!
   W środku opakowania jest ulotka informacyjna jak go stosować i jak się z nim obchodzić, dodatkowo skład jest opisany czytelnie, czyli po polsku. Do kupienia w SuperPharm.


Copyright © Sklerotyczka