Tolerancja, Gej, Polska ...Nazywasz ich ciotą lub pedałem. Ciebie mogą tak nazwać. Są to zwykli mężczyźni tylko mają inną orientację seksualną. Niczym nie wyróżniają się z tłumu ludzi. Prócz tych, 20% które bierze udział w Paradzie Wolności. Jestem za. Czemu? Bo nie boją się pokazać i ujawnić i ilu ich jest. Chcą przez to zwrócić uwagę na brak tolerancji w Polsce. Polska to kraj zacofany i to podziwiam tych, co się ujawniają i jawnie przyznają się, że są gejami.  Nie boją się opinii ludzi i rodzin. Dość często ludzie traktują ich jak trędowatych a rodzina nie zawsze akceptuje ich orientację. Większość z nich żyje w długoletnich związkach są szczęśliwi i chcą akceptacji ze strony społeczeństwa. Nim społeczeństwo zaakceptuje ich minie z 500 lat albo i dłużej. Łatwiej jest wyjechać za granicę i tam żyć, Czemu? Nie muszą się ukrywać i nie muszą tłumić w sobie uczuć. Swobodnie okazywać na ulicy mogą oraz zawrzeć związek małżeński. W Polsce okazywanie uczuć przez dwóch mężczyzn jest dziwne i budzi niesmak w ludziach. Ale skoro kobiety (lesbijki oraz biseksualne) mogą okazywać sobie uczucia to, dlaczego nie oni?


                Wiele osób jakby ujrzało parę gejów całującą się to by rzuciło tekstem „PATRZ PEDAŁ”. Ale zaraz zaraz pedałem możesz być ty. I pedały masz w rowerze o ile takowy posiadasz. Dlaczego ich ludzie obrażają?
Bardziej obrzydzająca jest para heteroseksualna obściskująca i całująca w miejscach publicznych. I niczym kadrem wyciętym z pornola naskakiwanie. Okazywanie swej radości partnerem niczym mały szczeniak, który zobaczył pierwszy raz zabawkę. A ten drze się zerżnę Cię w domu! Chore, ale typowy obraz, który można dostrzec na ulicy.Szczerze? Jestem za tym by pary homoseksualne mogły zawierać związki małżeńskie w naszym kraju i adoptować dziecko. Sami ich nie będą mieć a na pewno będą bardziej odpowiedzialnymi rodzicami. Niż nie jedna sąsiadka, co tłucze dziecko, pije i wychowuje dziecko w patologii. Jeżeli kochają się to, dlaczego nie można zaakceptować tego, jacy są? Są normalnymi ludźmi! Jeżeli twierdzisz, że nie znasz ani jednego geja to, czemu ich oceniasz?! Jestem, byłam i będę im kibicować i popierać. Mam przyjaciela geja jest dla mnie jak brat. Nie ważne ile dzieli nas kilometrów. Będę zawsze cieszyć się jego szczęściem, płakać, gdy on płacze i przeżywać jego miłość do innego tak samo jak on. Nie jedna przyjaciółka nie dorasta mu do pięt. Zresztą przyjaciółki nawet nie mam zbyt fałszywe były. Dlaczego on, jako przyjaciel? Szczery i uczuciowy. To dwie z wielu cech, jakie posiada. On jest prawdziwym skarbem. Tak naprawdę to każdy przyjaciel gej to skarb! Dziwi mnie, dlaczego nasze społeczeństwo nie chce zaakceptować tego lesbijki da, gej niet. Pedofila w kościołach akceptowana i nic nierobione z tym jest. Jedyna myśl, jaka nasuwa mi się POLACZKI ZACOFANY NARÓD! Nawet moje niebieskie włosy budzą kontrowersje w ludziach, ale czy to się kiedyś zmieni? Raczej nie. Copyright © Sklerotyczka