Lumpeks to ... ?

Lumpeksy kojarzą się z biedą i złą, jakością ubrań. I jednym wielkim bałaganem i całymi stertami ubrań i oczywiście całą gromadką osób grzebiących w tych stosikach. Ale jak to wygląda naprawdę? Tak chodzę do lumpeksu i od czasu do czasu kupuję to jakąś bluzkę czy też bluzę. Nie we wszystkich cuchnie stęchlizną jest brudno i ubrania walają się pod nogami chodź bywają takie zaniedbane. Ten, który ostatnio odkryłam wyglądał jak elegancki butik w tle muzyczka delikatnie przygrywała pachniało i parę perełek znalazłam za grosze. Ekspedientka uśmiechnięta ludzi trochę wygrzebujących w środku przebywało. Kupiłam tam sukienkę w groszki białe New Looka za niecałe 3 zł stan idealny i na dodatek z metką wisiała. Skoro za chwilkę lato to trzeba mieć parę zwiewnych sukienek (mam cichą nadzieję, że będą upały).
Powstają również lumpeksy online, lecz do tego sposobu zakupów nie jestem przekonana tak samo jak do zakupów przez internet. Rozumiem nie każdy ma czas, więc handlowcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumenta, dlatego powstają online stronki. Wracając do zakupów lumpeksowych kupiłam jeszcze jedną kieckę typową na plażę zwiewną marka nieznana, ale grunt, że niezniszczona cena jej to 5 zł.
Jeżeli miał by źle na mnie leżeć dany ciuch a kupię go za grosze żal nie będzie mi go wyrzucić czy też zrobić z niego chwilową ścierkę ha. A jakbym kupiła kieckę za stówkę albo więcej tak to mogłabym zwrócić ją, lecz zawsze było by mi nie po drodze i tak by leżała i leżała. Wolę wydać mniej i kupić jakiś dziwny ciuch.
Kolejnym nabytkiem to bluzka koloru melanż z bufkami. Uwielbiam bufki! Stan idealny cena 10 zł marka? Yyy, ale czy to aż tak istotne grunt, że ładna.
Koszula w kratę uniwersalna zawsze pasująca czy to do spodni czy też leginsów. Ta w tym wypadku trochę dłuższa prawie, że do kolana. Cena 6 zł.

Po zakupach w lumpeksie moja M. do mnie patrz przecież ty masz taką samą. No tak mam a taką samą bluzkę widziałam w którymś z dwutygodników i też z New Looka. Tam kosztowała ponad 80 zł a ja dałam za swoją 3 zł. Jest różnica cenowa.

A wy, co sądzicie o lumpeksach?
Copyright © Sklerotyczka