Szach i mat!Szachy strategiczna gra planszowa, w której dominują kolory czarny i biały. Główną umiejętnością w tej grze to myślenie strategiczne oraz taktyczne. Kto z Was grywał w nie wie, co oznaczają słowa "SZACH MAT!". Za każdą rozgrywką towarzyszyły nie małe emocje i pytanie czy nam się uda wygrać?
Dziś nie chodzi o szachy, lecz o maty. I nie takie do spania, lecz o matowe lakiery Golden Rose. Mam ich kilka, lecz upodobałam jeden z nich.Jak wiadomo kobieta powinna posiadać małą czarną w szafie oraz czerwony lakier. Mam, ale to za mało, więc czarny lakier uniwersalny do wszystkiego jest. I co z tego, że żar z nieba się leje? Moje pazury moja sprawa, jaki kolor mam na nich. Wiele informacji na temat tej serii znaleźć nie da się. Jedynie taką wzmiankę znalazłam:

Seria szybkoschnących lakierów do paznokci, które nadają jedyne w swoim rodzaju matowe wykończenie. Ze względu na zastosowaną formułę, która zapewnia unikalne matowe pokrycie, lakier może się szybciej ścierać. Producent zaleca częstsze nakładanie lakieru oraz stosowanie bazy, która przedłuży jego trwałość. Każdy z zawodników szachów ma od 30 do 60 sekund by zrobić kolejny ruch. Nie bez powodu wspominam o tym i zrobiłam nawiązanie do szachów, bo ten lakier tak samo szybko schnie. Wystarczy użyć jednej warstwy lakieru by mieć pożądany efekt bez żadnych zacieków czy prześwitów. Otrzymujemy matowy pazur z głęboką czernią idealny kolor. Więc jak jest z tym ścieraniem, o którym producent wspomina? Wytrzymują śmiało trzy dni na pazurach bez żadnego urazu. 

Copyright © Sklerotyczka