Pomysł na prezent dla mężczyzny

    Statystyczny mężczyzna w prezencie na święta zazwyczaj otrzymuje majtki, skarpetki, krawaty czy też wodę po goleniu Brutal. Te prezenty brzmią jak zgroza albo, co gorsza horror w biały dzień, ale zazwyczaj kobiety mają problem, co kupić płci męskiej na prezent. Wcale a wcale nie dziwi mnie to chodź wiem, że większość panów nie cieszy się z kolejnej pary gaci od babci Jadzi, bo co roku dostają takie. Z kolei ciotka Helka zawsze ma problem z głowy, bo swym mężczyzną kupuje piżamę i skarpetki na prezent. I w tym wypadku nie ma efektu wielkiego "wow" tylko będzie na głos słyszane "ooo dziękuję" a w głębi duszy ów pan pomyśli "znowu to samo". Czas zmienić i przełamać rutynę panującą w ten magiczny dzień i sprawmy by byli zaskoczeni. A co piękniejsze mocno zdziwieni niech wiedzą, że stać nas na więcej niż kolejny beznadziejny, co roku ten sam prezent.


Jak co roku marki kosmetyczne kuszą swoimi zestawami świątecznymi jedne wołają o pomstę do nieba a inne lepsze jeszcze nie dostępne są? I nie musimy rezygnować z wyboru kosmetyków dla nich wystarczy, że nie kupimy kolejnego zestawu żelu pod prysznic z dezodorantem. Tylko zadbamy i podsuniemy pod nos wujkowi, bratu czy też innej nam bliskiej osobie zestaw, który trafi w same sedno problemu, o którym głośno nie powiedzą.
Łysienie plackowate i wypadanie dotyczy każdego chodź możemy tego nie dostrzegać u panów widać to znacznie szybciej. Dlatego warto zakupić zestaw, który wspomoże walkę o piękne i zdrowe włosy mowa o kompleksowej pielęgnacji przeciw wypadaniu włosów. W zestawie znajduje się wcierka oraz szampon a całość zapakowana jest w elegancką kosmetyczkę. Kolejnym zestawem, na który warto zwrócić uwagę jest zestaw do pielęgnacji twarzy pięknie brzmiący "zestaw dla pięknej skóry". Z czasem nasza i męska cera potrzebuje porządnego kopniaka i w tym zestawie znajdzie się taki. Każdy zestaw można znaleźć w drogerii Hebe oraz Rossmann. 
                Kolejnym prezentem, który będzie trafiony w 100% będą książki nie historyczne, lecz coś z fantastyki i nie tylko. Dla każdego z mężczyzn znajdzie się odpowiednią tylko trzeba patrzeć by zakupić pierwszy tom z danej serii. Bo, po co kupować tom trzeci czy też czwarty skoro początek nie będzie znany?
Zestawów świątecznych w tej księgarni internetowej nie znajdziemy, ale każda książka nadaje się na prezent.Każdy mężczyzna uwielbia grać w gry i to kolejna propozycja na prezent świąteczny. Czemu nie sprawić bliskiej osobie radości i zakupić takiej? Raz do roku są święta, więc wykosztować się na grę możemy. Rozpakowując prezent ucieszy go zawartość a gra pewnie przypadnie do gustu. Ostatnio słyszę ciągle tylko o, trzech więc to moja propozycja każda inna i niezwykła. 

Ale gdy zdecydować nadal nie możemy to najprostszym rozwiązaniem na prezent będzie voucher do sklepu z odzieżą czy też z elektroniką. Jeżeli voucher taki nie przemawia do nas to czy nie lepiej podarować voucher na tor gokartowy albo wyjściówkę do kina dla dwóch osób? W każdym mieście jest inna atrakcja, więc wybierać, w czym jest. I nie trzeba kupować pod choinkę gaci...


Copyright © Sklerotyczka