Poczuj się jak duże dziecko!
  Bycie dorosłym to wyzwanie bycie dzieckiem to doznanie. Każdy takiego malca rozpieszcza ale co się dziwić my też będąc małymi dziećmi byliśmy rozpieszczani na swój sposób. Czasem by wrócić do czasu dzieciństwa wystarczy ciastko które było osiągalne tylko w tamtym okresie albo bajka. 


Poczuj się jak dziecko

  Pamiętasz swoje zadowolenie gdy nadchodził czas kąpieli i wanna była wypełniona ogromną ilością piany? Ja pamiętam! Zadowolenie niesamowite i ta radość! Tylko czemu będąc starszymi większymi dziećmi nie czerpiemy radości z małych drobnostek? Hm może dlatego że większość uważa iż powinniśmy się zachowywać stosowanie do swojego wieku... 
Wracając do tematu kąpieli do dziś uwielbiam ogromną ilość piany w wannie lecz czasem mam chęć na odrobinę szaleństwa i poczuć samą słodycz w wannie. Nie nie sięgam wtedy po tabliczkę czekolady czy też pudełko lodów to zostawię dla desperatek! Wystarczy wybrać się do drogerii lub do sklepu internetowego i zakupić słodki płyn do kąpieli. Dla dorosłych? A skądże! Ten dla dzieci najlepszy oczywiście dla starszych dzieci również się nadaje.
Sekret tkwi w pianie

 Zapach egzotyczny przypominający dziwną krainę niepoznaną i nieokiełznaną przez naszą wyobraźnię i nasze zmysły. Dziwny odległy świat skrywa się pod kolorem czerwonym i na ten sam kolor barwi wodę. To aż 950 ml radości odkrywania i wanna pełna piany! Wystarczy nieduża ilość płynu do kąpieli by uzyskać ogromną ilość piany ale uwaga bardzo łatwo z nim przesadzić i wtedy bąbelkowa przyjemność nie pozostaje w wannie tylko pnie się w górę... 
Łatwo dozuje go się za pomocą pompki i gdy ma się dzieci można zakręcić by skrzat nie wylał całości na raz.
Odkrywca

  Odkryj w sobie na nowo małe dziecko poczuj tą radość i daj ponieść się fantazji. Chwila relaksu przyda Ci się po całym dniu pracy. Poprzez słowo praca nie uważam że pracujesz w biurze itp bo być może pracujesz w domu przez co wkładasz więcej trudu by zebrać się do pracy. 

Copyright © Sklerotyczka