Zaczarowana modna jesień, podążaj przez świat z królikiem...

   Czy kobiety o większym rozmiarze muszą być skazane na ubrania bez wyglądu? Oczywiście, że nie, wystarczy dobrze poszperać w sieci. A znajdziemy zmysłowe koronki, przepiękne bluzki i fikuśne fasony. 
  Tylko trzeba chcieć, dlatego też odwiedzam tylko dwa sklepy stacjonarnie, resztę zaś kupuję w sieci. Od każdej z nas zależy co ubierze na siebie i jak będzie wyglądać, każda z nas ma inny gust, ale jedno jest pewne i tak otwierając szafę powiesz Nie mam w co się ubrać". Z pomocą przychodzi sklep Zaful, gdzie możemy wybierać z ogromnej gamy ubrań. I nie są one byle jak wykonane, pięknie uszyte, idealnie skrojone i dobre gatunkowo. Aktualnie pokusiłam się na jedną z takich bluzek, gdzie cały jej urok tkwi w koronkowych rękawach, delikatnym wcięciu w dekoldzie oraz asymetryczny przód. Można ją znaleźć w tej kategorii chiffon shirt.  


   Drugą rzeczą jest królik, taki wyszarpany wyciągnięty za uszy. Wyciągnięty rodem z bajki, z pozoru wydaje się malutki i mało pakowany, ale to tylko pozory. W rzeczywistości pomieści w sobie książkę, telefon, portfel, siatkę na zakupy i parę nam potrzebnych rzeczy. W środku znajdują się dwie oddzielne kieszenie, trzecia natomiast przylega nam do pleców. I jesień z nim nabiera innych kolorów, spogląda na innych przez swoje czarne oczy i zachwyca. Parę osób już mnie zaczepiło gdzie go kupiłam, bez zastanowienia odpowiadam w internecie.


Plecak - Rosegal
Bluzka - Rosegal 

Opaska - H&M 
Prześlij komentarz

0 Komentarze