Gdzie kupować książki, by nie zbankrutować? Odpowiedź jest prosta...

   W panujących czasach gdzie możemy wszystko kupić z każdego zakamarka świata, możemy mieć teraz natychmiast każdą rzecz, ale są pewne rzeczy, na które warto zapanować. Poczuć się jak dzika wiewiórka otrzepująca się z okruszków bułki i pędzić przed siebie. Ale nie o wiewiórkach będzie a o książkach, czyli gdzie można tanio je kupić i nie przepłacić. Kupuję często książki przez internet, no chyba, że coś chcę teraz natychmiast, jadę do księgarni i kupuję. 

   Chyba nikogo nie zdziwi, że kupuję książki na Składnicy księgarskiej, możemy znaleźć tam nie wszystkie tytuły, bo są to końcówki serii albo egzemplarze lekko uszkodzone. Uszkodzenia te to zazwyczaj przetarcie na okładce, zagięty róg albo naklejka od ceny zdarta, nikt w księgarni takiej nie kupi więc trafiają w to miejsce. Można znaleźć perełki za nieduże pieniądze, aktualizacja zbioru następuje zawsze w środę po godzinie 20:30, wtedy właśnie serwery zaczynają trochę szwankować, ale dają radę. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto odpowiadam warto, tam właśnie kupiłam książki Bondy za pięć złotych sztuka, Maybelline za 6 zł gdzie normalnie kosztuje powyżej 35 zł albo Marsjanin za cztery złote. Bardzo szybka realizacja zamówień i polecam!
    Kolejnym miejscem jest księgarnia Pan Tomasz, za nieduże pieniądze możemy kupić te popularne książki, które biją z reklam. Ale także te z księgarni niszowych, o których nigdy byś nie pomyślała, że taka właśnie jest książka, a wszystko za niedużą kwotę. Do tego warto zaglądać do działu z promocjami, tylko uwaga zaszalejesz na pewno u nich. Dodatkowo za zapisanie się do newslettera możesz kupić książkę za złotówkę z wybranej ich puli.    Ostatnim takim miejscem, gdzie zaglądam w poszukiwaniu książek jest dyskont Aros. Tam już rzadziej robię zakupy, bo zazwyczaj zaopatruję się w dwóch pierwszych punktach, ale tutaj nie raz znalazłam książkę, którą poszukiwałam znacznie taniej niż w księgarni. Dużym plusem jest robienie zakupów razem ze znajomymi, raz kupujesz płacicie razem za przesyłkę i wszyscy zadowoleni są. 

Prześlij komentarz

1 Komentarze

  1. Tej drugiej nie znam, zajrzę tam, obym się na nic nie pokusiła haha

    OdpowiedzUsuń

Chcesz skomentować? Super! Chcesz wkleić link? Zastanów się dwa razy, czy sama to też lubisz u siebie? SPAM nie jest mile widziany.