Dieta cud? To nie tylko seks i głód
    Nowy rok za nami już obfitował on w nowe postanowienia i jak co roku na wielu listach pojawiła się pozycja dieta. Każda z nas marzy, by zrzucić parę kilogramów, bo przecież trzeba latem pokazać swe piękne ciało. Szpanować w nim w skąpo wykrojonym stroju kąpielowym, ale... Ale czasem jest to marzenie, marzenie, po które nie wszystkim udaje się dotrzeć. 


OMLET Z PIECZARKAMI 168 KCAL


    Już na samym starcie dają ciała, bo z każdej strony kuszą ich różne zakazane produkty. Czy istnieje złoty środek? Otóż nie, jeżeli nie masz silnej woli ulegniesz bardzo szybko. A wierz mi one będą kusić, nęcić i przemawiać do Ciebie słodkim głosem. W wielu reklamach słyszysz, że jeżeli dany produkt nie spełni twoich oczekiwać w czternaście dni zwrócimy Ci pieniądze. Wiesz czemu? Bo tyle nasz organizm potrzebuje by się przyzwyczaić do nowych rzeczy. Głównymi grzechami w diecie są napoje gazowane te słodko wyglądające i niewinnie się do nas uśmiechające. Słodycze, tutaj to lista bardzo długa jest, nie będę pisać co ile ma cukru, bo mają tyle że za chwilę wylądujesz u dentysty... Słone przekąski typu krakersy czy paluszki...     Fast food, czyli szybkie jedzenie, znajdziemy je na każdym kroku. I najgorsza rzecz to nie regularne pory jedzenia. Przyznaję się bez bicia, każdy grzech mam na sumieniu, ale od paru dni wtaczałam do życia plan. Który dziś zastałam pod drzwiami, cieszyłam się na niego jak dziecko oczekujące Świętego Mikołaja, mówię tu o diecie pudełkowej. Zaryzykowałam, kupiłam i dopiero teraz zaczynam dostrzegać wiele różnych rzeczy, a to dopiero pierwszy dzień. Wybrałam dietę fit 1500 kalorii, czy to mało? Nie, nie boję się powiedzieć wprost mam dosyć swojego tyłka i chcę go mocno odchudzić. 

BRZOSKWINIA ZAPIEKANA Z JOGURTEM 164 KCAL


    Dzisiejszy dzień był pierwszy, ale nie ostatni, pomaga mi w tym łódzkie pudełko. Wiele osób twierdzi, że jest to droga rzecz, ale jakby obliczyć koszty żywności, doliczyć prąd, gaz i wodę to wierzcie mi wyjdzie na to samo. Ale zyskujesz czas, który możesz wykorzystać na inne rzeczy, pudełko te uczy Cię paru rzeczy takich jak systematyczność jedzenia, dostrzegania różnic, a także wytknie Ci błędy i nawyki żywieniowe. Jeżeli jesteś ciekawa co jadam na swojej diecie to zapraszam Cię na swój instagram, tam pokazuję na story co jadam i jak to wygląda. Dieta pudełkowa przełamuje schemat, że dieta nie musi być nudna i jest smaczna. Jaram się nią bardzo! W każdy weekend będzie się pojawiać taki wpis poświęcony diecie, o czym konkretnie? Za każdym razem będzie to inna kategoria, ale i przy okazji pokaże Ci jak wygląda życie na diecie. A uwierz nudne nie jest, a bardzo smakowite. Dla wszelkich złośliwych napiszę tylko jedno, chcesz rzucić kamieniem to spójrz pierw na siebie. Chcesz coś zmienić, zacznij od siebie... Na zdjęciach nie ma piątego posiłku z dzisiejszego dnia, a była nim zupa krem z białej fasoli. PODWIECZOREK CHILLI CON CARNE 426 KCAL

OBIAD SCHABIK W SOSIE Z KASZĄ GRYCZANĄ I SURÓWKĄ 

DRUGIE ŚNIADANIE 


ŚNIADANIE 


Prześlij komentarz

0 Komentarze