Realac i sharm effect

    Otwierasz przesyłkę i wiesz, już, że coś jest nie tak. Jest zbyt lekka, a jeszcze coś w niej lata. Jakby zostały zamknięte w niej te pierwsze motyle wiosenne, oczekujące na pierwsze promienie słońca i oczekujące, by uwolnić się. By zachwycić Cię swym pięknem! By wprawić Cię w zachwyt! I wywołać te dawno, niespotykane motyle w brzuchu i wiesz co? To nie bajka, a rzeczywistość. 

    Za każdym razem, co witały u mnie nowe hybrydy Realac, zawsze, ale to zawsze irytowałam się. Zawsze je objechałam, bo nie wytrzymywały na pazurach dłużej niż trzy dni, maksymalna u nich trwałość była to tydzień. I tak zaczęłam dumać, czemu tak się dzieje. X czasu temu kupiłam sobie top i bazę z Claresy, leżała jeszcze nowa i coś mnie tknęło, by coś sprawdzić. I tak zrobiłam pewien eksperyment, nie tym razem kuchenny! A paznokciowy! 

    Wykorzystałam hybrydę z Sharm effect, do tego wszystkiego wykorzystałam hybrydę numer 55 o pięknym letnim kolorze. Taki trochę neon, ale pomidorowy, niebanalny i mało powtarzalny. Kolor przepiękny, chociaż na pierwszy rzut oka wyglądał bardziej czerwono, dopiero na pazurach pokazał swe oblicze. 

    Na czym polegał eksperyment? Na lewej dłoni zrobiłam pazury, wykorzystałam top i bazę z Claresy. A na prawej dłoni, wykorzystałam bazę i top od Realac. Wiecie, co się okazało? Bez żadnego uszczerbku wytrzymała trzy tygodnie lewa dłoń, gdzie użyłam innej marki top i bazę. Niestety moje pazury są oporne, więc i baza i top Realac nie zdały rezultatu, czasem warto zmienić coś i wykorzystać inną markę. 

    Sam zaś Sharm effect to idealna zabawka, odpowiedni pędzelek i można stworzyć esy floresy. Pokazać co Ci w duszy gra, na zdjęciach zobaczycie pierwszą moją zabawę z tym efektem. Mam dwie lewe ręce do takich rzeczy, ale dla mnie to wystarczy. Nie musi każdemu się podobać. I Sharm jest biały i czarny, stosuje się go na utwardzonej bazie, minimalną pierwszą warstwę i utwardzić w lampie 60 sekund. Później kolejna warstwa i dowolnego koloru możesz użyć, by wzorek zrobić. Utwardzasz i na to wszystko top.


Prześlij komentarz

0 Komentarze