Spotkanie blogerek 14 kwietnia

   Co spotkanie to ludzie, ale czasem spotyka się taka grupa, którą łączy wiele. Czasem jest to więcej, niż niektórym się wydaje a łączy ich wspólna pasja. Wspólne zainteresowania to coś pięknego, które należy pielęgnować jak roślinę, która za chwilę zakwitnie... Ten dzień był inny, mogłam na chwilę wyrwać się z domu, spędzić ten czas wśród znajomych i nieznajomych osób, ale bardzo szybko zostało to zmienione. Nareszcie mogłam zasiąść na krześle i nie to jako organizator spotkania, piękna chwila! Dominika dzięki Ci za zaproszenie. Nie było zapisów a obowiązywały zaproszenia, bardzo fajne i przyjemne rozwiązanie! Można powiedzieć, że poszłam na gotowe, ale doceniam każdy szczegół i wiem ile to pracy kosztuje, ile nerwów można stracić przy takim spotkaniu. 

   Podczas spotkania zawitała do nas Pani Ola z depilacja.pl. Przybliżyła temat depilacji laserowej, na której temat namnożone są mity jak z mitologi greckiej. Przeciwwskazania? Łuszczyca, bielactwo, skóra marmurkowa i to chyba tyle. 


   Pierwszy raz miałam styczność i okazję poznać markę Acid Boost. Monika miała okazję przekonać się na własnej skórze, co produkty tej marki potrafią, ale gołym okiem widać było same pozytywy. Przy okazji tego spotkania była masa śmiechu, ale trzeba będzie poszukać mgiełki do twarzy z filtrami. Bardzo fajne rozwiązanie i nadaje się na makijaż. 


    Czas bardzo szybko minął, aż za szybko! Cieszę się, że miałam okazję spędzić czas w tak miłym gronie. Dziękuję jeszcze raz za zaproszenie i do następnego! O upominkach będzie w następnym wpisie, bo warto pokazać każdy z osobna.