Darmowe szablony na blogspota


Darmowe szablony na blogspota    Gdzie szukać darmowych szablonów na bloga?  Jest tego cała masa, możesz szukać po zagranicznych stronach i modyfikować je pod siebie. Albo po prostu zapłacić i mieć gotowy wgrany szablon. Ale strony po polsku? No właśnie, do niedawna szablony takie można było ściągnąć od Blokotka. Ale nie ma już... Są inne, ale czy mają wszystko? Spis stron po polsku z szablonami, jest właśnie przed tobą. A sama niedawno takich szukałam, więc jestem na bieżąco. 

DEVIANT ART - Pierw zacznę od tej strony, czyli Deviant Art. Jest to istna wylęgarnia pięknych szablonów, niektóre co prawda są niepraktyczne. Nie ma w nich minimalizmu, ale są przepięknie zrobione ze strony graficznej. Jeżeli jakiś szablon Ci się podoba, możesz pobrać ale trzeba patrzeć czy czegoś autor nie napisał. A jeżeli chcesz jakiś inny szablon, możesz do niego napisać i często oferują że dany szablon przekształcą. 
Wioska szablonów - Kolejna strona, na której znajdziecie całą masę szablonów. Od tych minimalistycznych aż do tych bardziej złożonych. Każdy szablon posiada instrukcję jak go zamontować, a także jak coś w nim zmienić. Niektóre zostały tak stworzone, że wystarczy wgrać i samo się dopasowuje. Tyle że przy niektórych szablonach, mają dodatkowe wymagania typu wstawić grafikę na bloga itp. 
My pastel life - I na koniec sam zostawiłam, autorkę szablonu którego sama osobiście używam. U Gosi znalazłam wiele szablonów, każdy jest inny i nie każdemu taki szablon może odpowiadać. Prócz tego że znajdziemy u niej szablony, daje także przydatne wskazówki. Które nam blogerą się przydadzą, jak coś zmienić itp. Polecam zajrzeć, cała instrukcja w języku polskim, wersja mobilna co prawda lekko okrojona ale jest ogromny plus. Strona posiada szyfrowanie, czyli tzw zielona kłódka i w blogerze jest to zwane https. A poprzedni szablon tego nie miał, dlatego go zmieniłam i się cieszę z tego! Bo zmiany zaszły nie małe.    I to by było z darmowych szablonów na blogera. W każdym z tych trzech miejsc, każdy znajdzie coś dla siebie. Mam nadzieję że skorzystacie. 


Prześlij komentarz

14 Komentarze

 1. jakoś nie korzystam, ale innym się napewno przyda

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że takie szablony są dostępne za darmo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bałam się, że z moim szczęściem coś popsuję, więc zamówiłam u innej blogerki wraz z opcją wgrania :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładne szablony, ja na razie polegam na Karoliny pomocy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Może kiedyś skorzystam, choć na razie wystarcza mi ten, który mam.
  Pozdrawiam 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja kupiłam szablon, bo te darmowe wszędzie takie same.

  OdpowiedzUsuń
 7. może kiedyś skorzystam choć na razie nie planuję zmiany wyglądu bloga, przyzwyczaiłam się do niego

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny post, przyda mi się przy zmianie szablonu w przyszłości :D

  OdpowiedzUsuń
 9. O super, niektóre w mój gust ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie, na pewno przyda się osobom, które będą poszukiwać :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja ostatnio trochę odświeżyłem wygląd swojej strony

  OdpowiedzUsuń
 12. już od jakiegoś czasu planuję zmienić wygląd mojego bloga, bo ten już jest prawie 3 rok ze mną i już się trochę znudził ;) zajrzę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nigdy nie patrzyłam na szablony na DeviantArt - nawet nie wiedziałam, że tam są :)

  OdpowiedzUsuń

Chcesz skomentować? Super! Chcesz wkleić link? Zastanów się dwa razy, czy sama to też lubisz u siebie? SPAM nie jest mile widziany.