OGŁOSZENIA PARAFIALNE CZYLI Zapowiedź + konkurs

      To już ten czas, gdzie starość nie radość siedzi i puka do mych drzwi, na liczniku zaraz mi wybije 666 lat. Dobra żartuję! Tym razem taka lekka skrócona wersja ogłoszeń parafialnych, bez zbędnego... No tak na szybkiego. Może zacznijmy od przyjemniejszej rzeczy jaką jest zapowiedź książki, oczywiście obie rzeczy pozostaną w temacie fantastyki... 


Fascynująca mieszanina słowiańskich wierzeń, prastarych demonów, niesamowitych eliksirów i współczesności. Według legendy, wiele stuleci temu czwórka przyjaciół została wygnana z rodzinnej wioski, gdyż ludzie lękali się ich czarów. Rozeszli się w cztery strony świata, ale zadziwiającym zbiegiem okoliczności i tak wszyscy dotarli w to samo miejsce – do czarciego kamienia. Tam wywołali diabła i dobili z nim targu... Ich potomkowie przez wieki odczuwali skutki tego paktu i bezskutecznie próbowali się z niego wywikłać. Czy przedstawicielom kolejnego pokolenia uda się wreszcie wrócić do normalności? Jakie przeszkody będą musieli wcześniej pokonać? Z jakimi przeciwnikami się zmierzyć? Jakich sojuszników pozyskać? Małe miasteczko na odludziu stanie się sceną niezwykłych wydarzeń.
Po niespodziewanej śmierci rodziców siedemnastoletnia Alicja trafia pod opiekę ciotki, która mieszka w posępnym miasteczku na Podkarpaciu o mrocznej nazwie Czarcisław. Niezbyt zachwycona wyjazdem z Warszawy, dziewczyna nie czuje się dobrze w nowym miejscu, najwyraźniej pełnym dziwaków i kryjącym jakieś ponure sekrety. Zagubiona nastolatka krok po kroku odkrywa, że nikt tu nie jest tym, za kogo się podaje. Sama też musi zmierzyć się z brzemieniem swojej prawdziwej natury i wykonać niebezpieczne zadanie.


     Jeżeli zastanawiacie się, czy to książka dla was. Polecam przeczytać jej fragment, który możecie pobrać za darmo z tego linku . Jest to chyba z pięćdziesiąt stron, dokładnie wam nie powiem bo tego nie sprawdzałam. Premierę ma ona 19 czerwca, a w przedsprzedaży można ją kupić o tutaj.  Za jakiś czas więcej o nie napiszę, bo czekam na swój egzemplarz. 
    No i druga część, czyli konkurs. Jest to jeden z pierwszych, a będzie ich do końca wakacji łącznie sześć. Bo mam taki kaprys, tym razem można zgarnąć dwie książki Sarah J. Mass dwa ostatnie tomy, minus taki że są to egzemplarze recenzenckie. Ale dlaczego tak? Trafiły do mnie przez totalny przypadek, a nie mam zamiaru ich trzymać u siebie, bo może kiedyś je przeczytam. Pierwszy tom próbowałam czytać, ale nie rozumiałam z tego kompletnie nic bo nie znam tych książek. Nie będę się zmuszać. Dlatego, jeżeli chcesz zgarnąć je oba dla siebie zajrzyj tutaj. 
     I to koniec ogłoszeń parafialnych, straszne były? Mam nadzieję że nie.  

Prześlij komentarz

13 Komentarze

 1. Myślałam że będzie straszniej 😉 kiedyś lubiłam fantastyke, obecnie nie wiem czy bym się wglebila w temat, póki co przeszłam na obyczajowki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za fantastyką ale czytając jej fragment stwierdzam, że chce to przeczytać chyba się starzeje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Od czasu do czasu czytam fantastykę więc nie mówię nie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Robiłam kilka podejść do fantastyki, ale jednak to nie dla mnie :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Aż 6 konkursów, ten akurat bie dla mnie, ale czekam na kolejne 😉

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie przepadam za takimi książkami, więc nie dla mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To nie sa gatunki książek po które chętnie sieć

  OdpowiedzUsuń
 8. Czasem lubię zapomniec o świecie i odlecieć w fantastykę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś czytałam na okrągło fantastyke, a teraz przeszłam na kryminały 🙈Może jeszcze kiedyś do nich wrócę

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak coś jest o tematyce fantastyki to na pewno to przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. No i po ogłoszeniach myślałam że będzie strasznie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawa książka, lecz całkowicie nie w moim guście.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie takie ogłoszenia parafialne straszne jak je malują 😁 Z konkursem spasuje, ponieważ nie czytałam poprzednich tomów, ale bardzo zaciekawiła mnie zapowiedź książki 😎

  OdpowiedzUsuń

Chcesz skomentować? Super! Chcesz wkleić link? Zastanów się dwa razy, czy sama to też lubisz u siebie? SPAM nie jest mile widziany.