Cien neon nail polish     Niedawno w Lidlu, pojawiła się nowa kolekcja lakierów. Oczywiście wszystko pod szyldem marki Cien, ich marki własnej dla której wiele znanych firm robi produkty. Ta kolekcja była niezwykła, bo nie dość że kusiła swymi barwami. To była całą kwintesencją lata! Szalona, różnobarwna a zarazem porywająca serca wszystkich kobiet! Neony, w tym roku rządzą! I mało tego, okazuje się że Lidl coraz częściej sięga po nasze rodzime marki. Jak to? Bo jeżeli, Ci ta buteleczka nie przypomina jakieś marki. Pewnie będziesz ją kojarzyć z Rossmanna, bo za neonami stoi nie nikt inny jak Wibo. 

     Będąc na zakupach, a byłam o dosyć wczesnej porze, załapałam się na tylko trzy kolory neonów. Były także do kupienia, top coaty holo i oczywiście, że kupiłam i jego! Cena kusiła, bo kosztował niecałe cztery złote. A jak z nim? Jedna warstwa, powoduje delikatne smugi na pazurach. Zaś dwie, dają nam piękny neonowy pomarańcz. Który aż prosi się, by powiedzieć mam pazury w kolorze lata! Ale czy tak do końca? Bo neony, kojarzą mi się z latami osiemdziesiątymi, Nowym Jorkiem i kinem Marvela. 
Wracając do lakieru, bardzo łatwo się rozprowadza i szybko schnie. Wytrzymuje na pazurach do czterech dni, bez żadnych większych uszczerbków. Po tym czasie, zaczyna nam się lekko ścierać. Dodatkowo, warto podczas jego używania dać odżywkę lub zabezpieczyć płytkę, bo może nam ją delikatnie odbarwić na pomarańczowo. Pięknie na pigmentowany. Używanie jego to czysta przyjemność! 
Prześlij komentarz

13 Komentarze

 1. Ładny kolor, rzeczywiście dobrze napigmentowany. Neony są teraz bardzo modne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za neonowymi lakierami do paznokci... Chociaż ten nie jest taki "żarówiasty" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest, bardziej żarówiastego nie znajdziesz. Zresztą widać jak czytasz 😉

   Usuń
 3. lubię takie kolory, ale na paznokciach już nie wygląda tak dobrze

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie wygląda na paznokciach. Tyle razy byłam w Lidlu i nie zauważyłam, muszę się przyjrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na lato idealne kolory! Ogladałam je w Lidlu i się zastanawiałam właśnie czy brać ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolor rewelacja idealny na lato mam bardzo podobny odcien tylko innej marki

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny kolor, ja mam blisko do Lidla, a jakoś je przeoczyłam.... ;)

  OdpowiedzUsuń

Chcesz skomentować? Super! Chcesz wkleić link? Zastanów się dwa razy, czy sama to też lubisz u siebie? SPAM nie jest mile widziany.