16 Fame fatal od Essence     Lakier do paznokci? Wiele osób na myśl o nich krzywi się, dlaczego? A bo długo schną. Trzeba czekać. A jak wiadomo kobieta z pomalowanymi paznokciami to ta bezbronna. Wiele osób wybiera hybrydy, które mają swoje plusy, jednym z takich jest długość noszenia. Wytrzymują parę tygodni, tylko odrost widać. Minusem jest że można dostać na nie uczulenia. Dlatego, używam tradycyjnych lakierów, wolę nie igrać z tym, co miałam kiedyś z paznokciami po hybrydach. Markę Essence, każdy zna i zazwyczaj, szeroko znana jest ich kolorówka. A lakiery? No cóż, o tych mniej się mówi. Wszystko za sprawą hybryd, które wypierają tradycyjne. 

    Fame fatal, numer szesnaście to jedne z tych kolorów, które ostatnio lubię męczyć. I nie dlatego, że mam jeden lakier. Bo mam ich znacznie więcej, a czerwony kocham! Powód jest prosty, schnie dość szybko. I jest to jeden z tych powodów, dla którego uwielbia jego, odcień także jest inny niż wszystkie. Lekko ożywiona czerwień, dająca się uwieść. by za chwilę Cię lekko ugasić. Łamie schemat czerwieni, zresztą ciężko opisać ten kolor. Zresztą na zdjęciach, możecie go zobaczyć bo nie poprawiałam nic a nic przy nich. Jedynie przycięłam. Ma on jeden poważny minus, zbyt szybko schodzi z paznokci bo po zaledwie dwóch dniach, musiałam malować na nowo. Ale coś za coś, lepiej cieszyć oko pomalowanymi pazurami, niż nosić odpryski... Jego aplikacja to czysta przyjemność, dzięki temu wielgachnemu pędzelkowi, wystarczą trzy maźnięcia i pomalowane. Jedna warstwa i zero prześwitów, a to się mało kiedy zdarza. 


Prześlij komentarz

2 Komentarze

  1. Myślę, że ten kolor mógłby mi się spodobać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba miałam lakier z tej serii, po nałożeniu na niego top Essence -jakiś wydłużający trwałość ''longlasting'' to lakier trzymał mi się bite 4 dni. Może znowu sobie taki kupie. ;)

    OdpowiedzUsuń

Chcesz skomentować? Super! Chcesz wkleić link? Zastanów się dwa razy, czy sama to też lubisz u siebie? SPAM nie jest mile widziany.