DINOZAURY W 3D. FAKTY I CIEKAWOSTKI...
     Dinozaury? Są dziwne, specyficzne i zarazem mają dziwne nazwy, gdzie język bardzo prosto się plącze. Nie ukrywajmy, one dzieciaki i dorosłych fascynują. Jak ich świat wyglądał? Żyły one w okresie kredy aż do końca jury, ery mezozoicznej. Wiemy o nich tyle, co zdoła się wyczytać z książek, albo ze szkoły. Jak tą wiedzę przekazać dzieciom? Można kupować książki, gazety czy też inne publikacje, związane z dinozaurami. Chociaż niektóre z nich są nudne jak flaki z olejem, gdzie nawet ilustracje nie interesują dorosłego, a co dopiero dziecka... "Dinozaury w 3D" to jedna z tych pozycji, gdzie możemy ubrać okularki i przenosimy się do innego świata. 

48 stron intrygujących informacji i fenomenalnych trójwymiarowych zdjęć pozwoli dzieciom poznać zadziwiający świat dinozaurów. Przeniesie je w czasy jury i kredy, w świat groźnie wyglądających, roślino - mięsożerców ówczesnych mieszkańców Ziemi. Całe ich groźne piękno zobaczą one dzięki okularom 3D.


     Nie dość że zobaczymy je w innym wymiarze, poznamy z innego wymiaru dwadzieścia dinozaurów żyjących na lądzie. To dodatkowo zostaną przybliżone gatunki, te które latały oraz żyjące w czeluściach głębin wodnych. O każdym z nich, dowiemy się najważniejszych informacji. Krótko, zwięźle i na temat, bez zbędnego lania wody. Czyli jaki był, czym się odżywiał, a także jak polował i jak unikał polowania na siebie. Bo niektóre dinozaury, polowały na te mniejsze. Musiały czymś się żywić. Każda ze stron, ma ogromny obraz w 3D, które nie tylko dzieci będą bawić ale i dorosłych. U najmłodszych wywoła to efekt wow, będzie patrzeć jak zaczarowane. W zestawieniu mamy dwa gatunki, czyli mięsożerne i roślinożerne. Każdy był inny, każdy inaczej polował, więc dzięki temu zestawieniu możemy w łatwy i szybki sposób porównać każdego. 
Co do okularów, są wykonane z tektury, bez obawy wytrzymają wiele. Lektura także, jest solidnie wykonana i ze znacznie grubszego papieru. 
Idealna pozycja dla osób wielbiących dinozaury, pragnących poznać o nich ciekawostki. I najważniejsze, by zobaczyć je w innym wymiarze! Do kupienia np w Bonito. 

Prześlij komentarz

10 Komentarze

 1. Książka będzie idealna dla miłośników dinozaurów. Na pewno będą nią zachwyceni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I taka też jest. Zresztą wspominam o tym w tekście, wystarczy przeczytać dokładnie!

   Usuń
 2. Ależ mój syn cieszyłby się z takiej możliwości, uwielbiał jako dziecko dinozaury, chętnie o nich czytał, grał w gry z ich udziałem, oglądał wielokrotnie filmy. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś byłam sceptycznie nastawiona do książek z 3D, ale od kiedy moje dzieci dostały komiks 3D z rybami to przepadłam! To jest piękne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest jest! Sama także podchodziłam do tego sceptycznie, no cóż zdanie zmieniłam :)

   Usuń
 4. Jako, że nasze dzieci są wielkimi fanami dinozaurów, to ta książka jest zdecydowanie dla nich 🙂, z jakiego wydawnictwa?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super! Aż żałuję, że nie mam w otoczeniu dziecka, któremu mogłabym sprawić taką książkę. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Syn koleżanki ma prawdziwego bzika na punkcie dinozaurów. Na Dzień Dziecka prezent w sam raz :)

  OdpowiedzUsuń

Chcesz skomentować? Super! Chcesz wkleić link? Zastanów się dwa razy, czy sama to też lubisz u siebie? SPAM nie jest mile widziany.