Dziennik mojej ciąży. 9 miesięcy pełnych wzruszeń + KONKURS
    Dla większości przyszłych rodziców, oczekiwanie na potomstwo to magiczny świat. Chcą wszystko zapamiętać i utrwalić, by jak najlepiej pamiętać ten okres. Zazwyczaj zbierane są zdjęcia z usg, czy zdjęcia kobiecego brzucha. Czy istnieje lepszy sposób, by utrwalić te wspomnienia? Otóż tak. Z pomocą przychodzą nam wszelkie sekretne albumy, a także pudełeczka z przegródkami. Wszystko zależy od oczekiwań. Jednym z takich produktów, jest album  "Dziennik mojej ciąży. 9 miesięcy pełnych wzruszeń". Pozwalający utrwalić w bardzo szczegółowy sposób, ten czas i przybliżyć go nam, gdy tego zapragniemy. Jak wygląda w środku? Zaraz sami zobaczycie, a także będzie można jeden taki album wygrać dla siebie!

Ciąża to szczególny czas, to dziewięć miesięcy pełnych nowych wrażeń oraz fizycznych i emocjonalnych zmian. Ten dziennik będzie towarzyszył przyszłej mamie w tych doświadczeniach, stając się jej powiernikiem. Znajdzie się w nim miejsce na opisy niepokojów i emocji, na wspomnienia, a także niezbędne informacje praktyczne.


      Nie ważne, czy spodziewasz się chłopca czy dziewczynki. Album jest uniwersalny, dopasowuje się do każdej płci. Pomoże ci zapamiętać wszystko, zaczynając od tego jak się czułaś, kiedy dowiedziałaś się że jesteś w ciąży. A także, jak przechodziłaś miesiąc po miesiącu ciąży. Znajdziesz sporo miejsca na notatki, przy każdej stronie praktycznie jest takie miejsce. Dodatkowo, miejsce na usg dziecka. Drzewo genealogiczne i tajemna koperta na wszelkie inne zdjęcia, które chcesz zachować na później. Przy każdym podsumowaniu miesiąca, znajdziesz cenne informacje co charakteryzuje ten miesiąc. A także, miejsca by dać upust swej kreatywności. Jest to przepięknie wydany i bogato zilustrowany dziennik. Pomagający zachować te wszelkie emocje na później. By wrócić do tego magicznego czasu, akurat kiedy zapragniesz. Kto wie, może za jakieś x lat, wręczysz akurat ten dziennik swemu dziecku. By zobaczyło, jak to wyglądało gdy oczekiwaliście narodzi.      Jeżeli akurat, szukasz takiego dziennika dla siebie. Możesz go wygrać u mnie. Mam jeden do oddania, co trzeba zrobić? Wypełnić ankietę. Która jest tajna, chcę by każdy miał możliwość zabawy o ten dziennik. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie odpowiedzi, a także udzielić odpowiedzi na pytanie otwarte. Które jest kluczowe, bo to ono będzie decydować o wygranej. W ankiecie proszę o podanie adresu email, z tego względu bym wiedziała że to napiszesz na mojego mejla. Regulamin zabaw link tutaj!


Skrócony regulamin 

 1. Zabawa organizowana jest od 23 marca do 8 kwietnia do godz 23:59
 2. Wyniki zabawy siedem dni później od zakończenia zabawy, czyli 15 kwietnia.
 3. By zgłosić się do zabawy, musisz obserwować jeden z trzech profili. Masz do wyboru fanpage Sklerotyczka, instagram albo blog. Które miejsce obserwujesz, podaj w ankiecie.
 4. Wysyłka tylko na terenie kraju.
 5. Wysyłka nagrody w ciągu trzydziestu dni, od ogłoszenia wyników. Nagrodę wysyłam na swój koszt!
 6. Musisz odpowiedzieć na pytanie zadane w ankiecie "CO CZYNI CIĄŻĘ ŻE JEST WYJĄTKOWA?" Odpowiedz kreatywnie, długość dowolna.
 7. Zgłaszając się do zabawy, oznajmiasz że odpowiedź konkursowa jest twoją wypowiedzią.
 8. Przeczytaj regulamin.
 9. O wyborze laureata, decyduje odpowiedź na pytanie. Brana pod uwagę jest kreatywność.
 10. Do wygrania jest "Dziennik mojej ciąży. 9 miesięcy pełnych wzruszeń" Wydawnictwa ARKADY.
 11. Wyniki pojawią się w tym wpisie.
 12. Na zgłoszenie się laureata, czekam trzy dni. 
 13. Swoje dane, należy wysłać z tego adresu email który podało się w ankiecie.
 14. Jeżeli laureat nie zgłosi się po nagrodę. Pozostaje ona do dyspozycji organizatora zabawy, czyli właścicielka bloga Sklerotyczka. 


To już wszystko! Powodzenia życzę!


Dziennik ciąży wędruje do Sabiny Sz. 
Gratuluję! 
I czekam trzy dni na zgłoszenie się 
laureatki!

Prześlij komentarz

2 Komentarze

 1. Już dwa razy byłam w ciąży i szkoda, że wtedy nie miałam podobnego dziennika. Lubię wszystko zapisywać, więc na pewno byłby dla mnie pomocny. Polecę go znajomej, która właśnie czeka na potomstwo 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł na prezent dla przyszłej mamy już podchwytuję, wypełniony dziennik stanie się wyjątkową pamiątką. :)

  OdpowiedzUsuń

Chcesz skomentować? Super! Chcesz wkleić link? Zastanów się dwa razy, czy sama to też lubisz u siebie? SPAM nie jest mile widziany.