Share Week 2020
źródło
         Jest taki magiczny czas, kiedy blogerzy polecają innych. Można nazwać to naszym blogowym dniem dziecka, ale nie to nie ten czas. To tylko albo aż Share Week. Gdzie my polecamy innych. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi, by pokazać, kogoś kogo się lubi, a także, by zaprezentować jego. Kogo lubię? Jeżeli mam się ograniczyć do paru blogów, czy osób to będzie to ciężkie. Dlatego też postanawiam zrobić trochę dłuższą polecajkę. Bo raz, że dawno takiego wpisu nie było na blogu. A dwa, może znajdziesz dla siebie idealnego bloga i zainspiruje Cię, by zostać na nim na dłużej. Do czego zachęcam!
Po raz drugi biorę udział w tej akcji. Za każdym razem, zapominałam i jak już przypomniałam sobie, było po ptakach. W tym roku wyjątkowo w Wielkanoc polecamy innych. Taki prezent na kurczaczka. A zarazem, by każdy z poleconych miał lepszy dzień. I ten uśmiech, co u każdej kobiety jest bezcennym makijażem. Kogo polecam? Polecam przygotować sobie kawę i brać się do czytania. Będzie trochę czytania!

źródło

     Akcja organizowana przez Andrzeja Tucholskiego. Aktualnie zgłoszenia, przyjmowane są do 19 kwietnia. Po więcej odsyłam na jego bloga, do wpisu dotyczącego akcji. I nie ukrywam, jest to coś innego i bardziej motywującego. A także, zasługującego na to by każdy brał w tym udział. Dlaczego? Bo pewnie znasz blogi, które chcesz pokazać, ale kiedy? Właśnie jest na to idealny moment. Pamiętać warto, że trzeba ankietę wypełnić we wpisie u Andrzeja. I zgłosić tylko trzy blogi.


     Prywatnie sympatyczna dziewczyna, której czasy blogowania, pamiętam aż za dobrze! Z wyglądu nastolatka, prawdziwa i mistrzyni znajdywania cebuli. Jeżeli nie wiesz, co oznacza cebula. Oznacza promocję, Ewelina jest w tym mistrzynią. Co nie raz pokazuje na swoim blogu, czy na instagramie. Gdzie wiele innych osób kradnie jej wpisy, przypisując je sobie. Co nie jest dobre, bo dość się nad tym napracuje. Dodatkowo na swoim blogu porusza tematy kosmetyczne, a także tematy kultury, na którą wydasz grosze. Dlaczego, musisz do niej zajrzeć? Bo mistrzyni cebuli jest tylko jedna!        W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć Marysi. Książkoholik, pożerający książki w takiej ilości, że ja przy niej wymiękam. Do tego baba z jajami, medyk i dająca lekkiego kopa w dupkę. Gdy taka zajdzie potrzeba! Do tego wszystkiego normalna i prawdziwa, co jest bardzo rzadko spotykane. Kochająca literaturę medyczną, co zresztą widać po nazwie jej konta. A także po zawodzie, z czym się nie kryje. Poznałam ją przez przypadek i tak od słowa do słowa. Zaczęła się ta dziwna znajomość, o dziwo nie tupie nóżką za byle co... Dlaczego, musisz do niej zajrzeć? Po pierwsze, jeżeli kochasz książki. Po drugie, jeżeli szukasz osoby, która nie spojleruje ich. A po trzecie, pisząca szczerze. No i te koty.     A ona dalej, ze swoja różową torebką chodzi. Tak naprawdę Monika, kobieta skrywająca się pod tym pseudonimem. Blog typowo kosmetyczny, z ogromną ilością kosmetyków. I co piątkowym, regularnym "Zużyte czy nie, pozbywam się". W tym wydaniu Monika jest bezlitosna. 
Oczywiście prócz kosmetyków, znajdziesz delikatną domieszkę książek. Zazwyczaj zaczytuje się w fantastyce, tej dla dzieci i dorosłych. Trafnie trafia w filmowe perełki, chociaż nie robi o tym wpisów. Tylko pokazuje na insta. Dodatkowo bezinteresowna, życzliwa i pomocna! I co najważniejsze, nadaje się do tańca i do różańca. Dlaczego, musisz poznać jej bloga? Bo jest to jeden z pięciu blogów kosmetycznych, które czytam. W swoich wpisach nie leje wody, nie przeciąga i nadal poszukuje idealnego kremu pod oczy. 
     Jeden z nielicznych blogów kosmetycznych, które czytam. A co najważniejsze, ten z dziedziny naturalnych. Gdzie nie znajdziemy lania wody i zbędnego przeciągania. Aneta pisze jak jest, co zresztą czuć we wpisach. Dodatkowo pisze o naturalnych kosmetykach, tworzy sama kule do kąpieli, kostki do zmywarki itp. I nie ma tu jakiegoś chorego myślenia. Co to oznacza? Wiele blogów naturalnych, robi z siebie eko terrorystów. Namawiając ludzi do tego co wiadomo, czyli segreguj śmieci itp. U Anety jest to wszystko z głową, co sobie cenię! Każdy wpis, napisany jest wyczerpująco i lekko. Prywatnie sympatyczna kobieta! I dodatkowo, organizatorka wymianki Mikołajkowej. Którą bez problemu możecie znaleźć na insta, wystarczy wyszukać #cosmosanta  Dlaczego, musisz poznać jej bloga? Naturalna kobieta, prawdziwa i mająca uroczego kociaka! Jest to jedna z tych osób, którą lubię oglądać na youtubie. Blogerka modowa, a przy okazji dziewczyna plus size, pokazująca całkiem przyjemne stylizacje. Mówiąca prawdę i nie owijająca w bawełnę. Szczera, prawdziwa i autentyczna, najlepiej ją te trzy cechy opiszą.     Co prawda, mają swoją stronę. Ale to właśnie przez fejsa, trafiłam na ta stronkę. Uwielbiam, gdy wyświetlają mi się w aktualnościach. Bo za każdym razem zaskakują. Nie tylko tym, co wydarzyło się tego dnia. Ale pomysłem na siebie. Czyta się przyjemnie, co jest ważne! Jedna z tych stron, którą musisz poznać, jeżeli jeszcze nie znasz. 


Prześlij komentarz

8 Komentarze

 1. Dziękuję :D A swoją drogą nie znam wszystkich wyróżnionych :/ Czas to zmienić :P Zapisują sobie na wolną chwilę, do wszystkich zajrzeć :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ wyróżnienie! Bardzo mi miło!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję, ale jest mi niesamowicie miło! I to takie słowa od mojej ulubionej doradczyni książkowej :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam niektóre, a do pozostałych chętnie zajrzę :D Udanych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobra okazja, aby poprzez polecenia dotrzeć do tych sfer internetu, do których jeszcze się nie zawędrowało, poznać coś nowego i ciekawego. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak mi miło <3 <3 <3 Dziękuję! Dzisiaj będę cieszyła michę cały dzień :D :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaciekawiłaś mnie zwłaszcza ostatnią pozycję. Może być ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Żadnego z tych blogów nie znałam, ale chętnie zerknę. :)

  OdpowiedzUsuń

Chcesz skomentować? Super! Chcesz wkleić link? Zastanów się dwa razy, czy sama to też lubisz u siebie? SPAM nie jest mile widziany.