BOHEMIAN RHAPSODY

 
    Są takie filmy, na które czekamy z utęsknieniem. A także, są takie gwiazdy, o których nie raz usłyszymy. Chociaż już dawno ich nie ma. Zostawili nam swoją twórczość i do dziś o nich jest głośno. Możemy robić ucztę dla zmysłów, słuchając ich! Jedną z takich postaci jest Freddy Mercury. Skrywający się pod tym pseudonimem, ekscentryczny mężczyzna. Który swoją innością zasłynął, a także głosem jak dzwon. Film? No cóż. To było niesamowite widowisko, tworzące ciarki na całym ciele i oglądałam z zapartym tchem. Dlaczego? Może dlatego, że ten film, został stworzony z genialną obsadą aktorską. Aktorzy idealnie i przepięknie wczuli się w postacie. tchnęli w nie, swoje życie i dali z siebie bardzo, ale to bardzo dużo! 


    A sam aktor, grający głównego bohatera (Rami Malek), czyli Freddiego to była uczta! Prze genialna gra aktorska. Genialne wyczucie. Genialnie poruszał się i to jak zachowywał się.  Aktora możemy kojarzyć z takiej produkcji jak Mr. Robot. Dobór aktora do tej roli był strzałem w setkę. Zresztą, jeżeli tylko obejrzycie ten film, przekonacie się o tym. On żył tą rolą i odegrał ją idealnie!


    Jeżeli nawet, nie znacie całej historii jak zrodził się zespól Queen. A także, dlaczego Freddy Mercury, poznacie tutaj całą historię od a do z. A także, jak zrodziły się tej grupy wszystkie największe hity i w jakich okolicznościach. To nie tylko film o muzyce, ale także o poszukiwaniu siebie. Odkrywaniu własnego ja i swojego zdania. A także, dlaczego nie warto wierzyć ślepo jednej osobie. I co się dzieje, gdy przesadza się z alkoholem i narkotykami.  Mamy tutaj ogromną ilość strojów, muzyki i zarazem prostotę. I wisienką na torcie jest występ, który raczej każdy zna. Jeżeli porównamy go z oryginałem, wyjdzie, że to jest w 99% to samo. Odwzorowane wszystko perfekcyjnie. Cały film ogląda się fantastycznie. Poznamy dogłębnie Freddiego życie, a także kulisy jego życia. I co najważniejsze, zostaną obalone pewne utarte schematy. Jak najbardziej wart obejrzenia!

Prześlij komentarz

8 Komentarze

 1. Jestem do tyłu z filmami :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie widziałam, aktualnie nie mam czasu na filmy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie oglądałam. Teraz żałuję i wiem że muszę nadrobić 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno nie oglądałam filmów, o tym tytule już gdzieś słyszałam

  OdpowiedzUsuń
 5. Rami Malek dał popis aktorstwa. Ale i charakteryzacja zrobiła swoje, wyglądał mega.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ogladalam film, bardzo mi sie podobal. Znowu mialam ochote na sluchanie Queen. :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze nie widziałam tego filmu, ale na pewno kiedyś obejrzę, bo jestem go ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 8. oglądałam i musze powiedzieć, że byłam trochę rozczarowana. Oprócz tego, że jest to świetna historia, to zrobiona baaardzo po hoolywoodzku, z pewną sztucznością

  OdpowiedzUsuń

Chcesz skomentować? Super! Chcesz wkleić link? Zastanów się dwa razy, czy sama to też lubisz u siebie? SPAM nie jest mile widziany.