Grażyna! Rozczesz swe pukle bo tworzą gniazdo!

     Nie raz i nie dwa, pewnie to samo przechodziłaś. Rozczesywanie włosów, czasem wygląda jak zmora. Potrafi skutecznie, zniechęcić do dbania o swoje włosy. I częstego sięgania po szczotkę do włosów. Z pomocą, mogą nam przyjść produkty ułatwiające rozczesywanie. Albo, jeżeli, potrzebujesz na biegu taki produkt. Wystarczy, ociupinka zwyczajnej odżywki do włosów, której stosujesz. Lekko wcierasz w problematyczny problem i włosy się rozczeszą. Jeżeli zaś, chcesz coś innego to polecam sięgnąć po produkt, przeznaczony do tego. Sama osobiście i nauczona osobistym doświadczeniem, wolę i lubię sięgać po produkty dla dzieci. W tym wypadku będzie to odżywka bez spłukiwania dla dziewczynek. Dlaczego? Bo producenci do produktów dla dzieci, nie pchają byle czego i bardziej dbają, by takie produkty nie uczulały i nie powodowały dyskomfortu.

    Odżywka w spreju bez spłukiwania od Revlona to taka jedna z opcji. I co najlepsze, firma kojarzyła mi się wyłącznie z lakierami do paznokci. Które nie oszukujmy się są słabe.
Więc jak z tą odżywką? Pachnie soczyście. Mogę wręcz pokusić się o stwierdzenie, że została tam zamknięta wiosna! Przepiękny jabłkowy zapach. Który otuli każdej damy włosy. I zadba o nie, a dodatków nie obciąży włosów. I jeżeli masz kręcone włosy, podkręci je jeszcze bardziej.
Jest to odżywka, którą trzeba wstrząsnąć, bo się rozwarstwia. Można to najprościej podsumować, że to o/w, czyli olej w wodzie, emulsja rozpuszczona w wodzie. Dzięki lekkiemu wstrząśnięciu uzyskamy jednolitą konsystencję odżywki. Nie uczula. Nie podrażnia skóry głowy. I co ważne, nie drażni swym zapachem. Przyjemny kosmetyk, który można mieć dla siebie albo podkradać dziecku od czasu do czasu.


Prześlij komentarz

2 Komentarze

  1. Przyda się mojej wnuczce, jak ona kocha rozczesywać włosy! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Tej nie znam, ale miałam wiele, jak córka była młodsza ;) Teraz czasem psiknę jej moją żeby rozczesać, póki znów nie ciachnie i odda na fundacje, będzie spokój i bez marudzenia haha

    OdpowiedzUsuń

Chcesz skomentować? Super! Chcesz wkleić link? Zastanów się dwa razy, czy sama to też lubisz u siebie? SPAM nie jest mile widziany.