Prezent marzeń last minute na Walentynki
    Powiedzieć kocham cię, można powiedzieć w wielu językach. W każdym brzmi pięknie i unikalne. Pod jednym warunkiem, że jest wypowiadane szczerze, nie z przymusu. Bo cóż to za miłość, gdy mówimy to, bo musimy? Jak nie ma chemii, jest to miłość jednodniowa. Wyrazić to, co czujemy jest już, trochę ciężej. Wszystko zależy od nas, jak podejdziemy do sprawy i jak chcemy temat ten ugryźć. Bardzo dobrym polem do popisu, są Walentynki. Które, jak wiadomo spędzimy w domowych czeluściach i będą całkiem inne. Unikalne i jedyne w swoim rodzaju.


    Oczywiście, możemy pójść na skróty i kupić na szybkiego bombonierkę, a także kwiaty cięte. I powiedzieć w innym języku, że kochasz. Ale po co? Skoro jesteście ze sobą, od x czasu i patrzycie w tę samą stronę. I idziecie w tym samym kierunku, dlaczego nie uderzyć we wspomnienia i emocje? Wiem, emocji nam nie brakuje. Ale wspomnienia, zostają z nami na zawsze. I tutaj pojawi się alternatywa, dla prezentów na szybkiego. Taki, który we dwójkę, możecie wybrać i zarezerwować termin, kiedy wam odpowiada. Tą alternatywą jest Prezent Marzeń.

Voucher od Prezent Marzeń pozwala wybrać to doznanie, które was zadowoli. Zaczynając od aktywnego wypoczynku. A skończywszy na romantycznych chwilach we dwoje. Może to być park rozrywki albo ekskluzywna kolacja we dwoje, albo i też pobyt we dwoje w spa. Każdemu z nas, chwila wytchnienia jest potrzebna. I warto zwolnić. Zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, a także komfort psychiczny. Bo i po jakimś czasie, reset totalny wskazany jest. A jeżeli nie Walentynki są idealną okazją, to kiedy?

    Ale jak kupić wspomnienia? Nic innego, jak pierwszym krokiem jest zakupienie vouchera. Następnie, gdy dotrze on do twoich drzwi. We wnętrzu opakowania, które skrywa voucher. Swoją drogą, jest przepięknie zapakowany! Każdy ma unikalny kod query, musisz go zeskanować i wybrać z dostępnych atrakcji to, co Ciebie interesuje. Lokalizacja? Cała Polska stoi otworem. Wystarczy wybrać odpowiednie województwo albo miasto. I wybierać co nas interesuje. A tych atrakcji jest sporo. Wiadomo wszystko zależy od lokalizacji. A teraz szczególnie pandemia, wprowadza na rynek lekkie zachwiania. Nie trzeba go realizować od razu. Można to zrobić, za miesiąc albo za rok, albo za półtora roku.


Jest to jedna z tych opcji, gdzie we dwójkę możecie siebie zaskoczyć. Bo może się okazać, że będziecie we dwójkę skakać na bungee albo kolacja w ciemności. Nie dość że piękne wspomnienia to i lekka adrenalina. Jeżeli zechcesz taki kupić łap kod rabatowy, wystarczy wpisać kod WALENTYNKI21. Dostaniesz rabat minus 14% od kwoty za voucher.


Prześlij komentarz

12 Komentarze

 1. Wspaniały pomysł z takim prezentem marzeń, para może wspólnie wybrać coś szczególnego dla siebie, atrakcje, które zainteresują oboje. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł z takim voucherem! Nam, odkąd mamy dzieci, trudniej zrobić coś wspólnie tylko we dwoje w Walentynki...

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezent Marzeń to świetne rozwiązanie! Wielokrotnie przeglądałam ich oferty, raz skorzystałam z opcji wyjazdu na gokarty. Najbardziej interesuje mnie wyjście na strzelnicę, widziałam, że mają ciekawe (i przystępne cenowo) vouchery. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam Prezent Marzeń i niezmiennie jestem zachwycona ilością oferowanych atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja korzystałam z vouchera na wyjście do restauracji Spichrz w Toruniu, idealny pretekst, by ruszyć się z domu i miło spędzić czas.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysł interesujący! Choć my już od dawna nie świętujemy jak niegdyś ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już podpowiedziałam swojej połówce od serca, jak możemy wspólnie zapewnić sobie prezent, niech marzenia się nam spełniają. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam Prezent Marzeń, już kilka razy zamawiałam z tej strony upominki dla najbliższych. Wybór atrakcji jest ogromny! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Prezent Marzeń ma tak bogatą ofertą, że jest w czym wybierać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny pomysł, nie tylko na Walentynki. Sama chętnie poszłabym na jakąś degustacyjną kolację

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawy pomysł, może kiedyś o tym pomyślę ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. A ja na walentynki nie robię prezentów. Poświecamy razem czas na wspólne gotowanie, film, kolację:)

  OdpowiedzUsuń

Chcesz skomentować? Super! Chcesz wkleić link? Zastanów się dwa razy, czy sama to też lubisz u siebie? SPAM nie jest mile widziany.