O mnie/ Kontakt

      Kobieta nieidealna, zwariowana i uwielbiająca mrok. Uwielbiam mroczne zdjęcia, czym ciemniejsze tym lepsze. Ale kim jestem? ...
     Kobieta nieidealna, zwariowana i uwielbiająca mrok. Uwielbiam mroczne zdjęcia, czym ciemniejsze tym lepsze. Ale kim jestem? Kobietą, bliżej mi do trzydziestki niż do dwudziestki. Uwielbiam czytać książki, można śmiało powiedzieć że jestem uzależniona od nich. Dlaczego? W tym roku przeczytałam tylko 150 ponad lekko... Uwielbiam czytać Witkiewicz, Gargaś, Kinga a także Cobena. Chociaż są trzy książki które kocham, takie jak trylogia Larssona, "Czereśnie muszą być dwie" i "Uroboros". 
Jestem właścicielką cery mieszanej, alergikiem, noszącym dziwne kolory włosów i balsamy do ciała zużywam litrami. Można śmiało powiedzieć, że zużywam je tak jak masło na kanapki. 
Kulinarnie? Tak, ale wszystko bez cukru i glukozy. Żyję bez cukru, czy żałuję? Tak, że tak późno go rzuciłam, mogłam zrobić to znacznie szybciej. Nie uczęszczam na siłownię, zmieniłam tylko dietę, tok myślenia ale i tak zawsze zostaję sobą. Mówię to co myślę!


Jeżeli masz jakieś pytania, pisz śmiało na sklerotyczkabyprzepiorka@gmail.com

Współpraca? Nie mówię nie. Ale biorę tylko te projekty, które czuję i że są dobre. 
Copyright © Sklerotyczka