O mnie


   Kobieta nieidealna, zwariowana i uwielbiająca mrok. Uwielbiam mroczne zdjęcia, czym ciemniejsze tym lepsze. Ale kim jestem? Kobietą, bliżej mi do trzydziestki niż do dwudziestki. Uwielbiam czytać książki, można śmiało powiedzieć że jestem uzależniona od nich. Dlaczego? W tym roku przeczytałam tylko 150 ponad lekko... A w tym roku, powoli zbliżam się do setki. Czy to jest normalne? Zdecydowanie nie, ale to kocham!
Uwielbiam czytać Kinga, Cobena oraz nasze polskie autorki. Każda ma inny warsztat literacki i to w nich kocham! Jeżeli miałabym wskazać ulubioną książkę, ciężko. Ale wiesz co?  Mam trzy książki które kocham, jest to trylogia Larssona, "Czereśnie muszą być dwie" oraz "Szalona" oraz "Zła". Dobra, wiem wyszło ich trochę więcej. Uwielbiam czytać książki, pozostające w tematyce Auschwitz. Jest to tematyka ciężka, wymagająca ale wciągająca aż za bardzo...
Jestem właścicielką cery mieszanej, alergikiem, a także uwielbiam mieć kolorowe włosy! Farby do włosów, a także produkty do włosów zużywam tonami. Zresztą balsamy do ciała także! Mogę śmiało napisać że zużywam je jak masło na kanapki, jedno opakowanie w tydzień albo i mniej...
Kulinarnie? Nietolerancja laktozy, z którą nauczyłam się żyć. Podobno kobieta musi mieć czym rzucić, a że nie palę i nie piję to rzucam magiczne zaklęcia. To tak pięknie ujęte a w rzeczywistości to nasza taka łacina. Zawsze mówię to co myślę i tego nie zmienię.
Mój blog to takie małe dziecko, które ciągle jest dopieszczane i idzie do przodu. I idzie mu coraz lepiej! Jednym z tego wyznacznikiem jest miano jakie otrzymałam w 2017 roku, za wiedzę merytoryczną zostało przyznane mi miano "Złotej blogerki 2017 roku".