O mnie

 


    Nie napiszę Ci, że jestem zakochana w książkach. Bo to już wiesz. I widzisz, jakie ilości czytam. Najchętniej i najczęściej, lubuję się w tematach obozowych. Jest to tematyka, najbliższa mi sercu. O której mogę mówić i pisać, godzinami. 

Więc zadajesz sobie pytanie, kim jest Sklerotyczka? Przede wszystkim kobietą! Której, pomaga się odstresować pisanie. Czasem jest to o książkach. W mniejszej ilości o kosmetykach, bo w tej strefie jestem stała jak krowa przy swoim zdaniu. A także, trochę o dzieciach, tylko tak bardziej książkowo i edukacyjnie.

Jedną rzeczą, której na pewno, nie wiesz o mnie to, że mam małe zoo w domu. Składa się ono z psa, kota, dwóch szczurów i czterdziestu czterech rybek. A także i paru krewetek! Niestety, akwarystyka wciąga jak czytanie, literatury obozowej. Kolejną rzeczą, której nie wiesz to że aktywnie ćwiczę. Siłownia w domu? Brzmi banalnie i prosto! Właśnie to robię w domu. 

Blog? Skupiający się na szeroko pojętym lifestylu. Nie boję się, mówić, jakie mam swoje zdanie na kontrowersyjne tematy. Ale i zarazem, nie piszę pod wpływem emocji. Lubię, gdy one osiądą na dno. Zawsze szczerze, czasem mało kulturalnie ale i celnie.
Miesięcznie, odwiedza mnie ponad 20 tyś osób. Konkursy blogowe? No cóż, nie lubię licytować się i spowiję to zasłoną milczenia. 

Nie znajdziesz mnie na fb, ale znajdziesz w paru innych lepszych miejscach. LUBIMY CZYTAĆ / INSTAGRAM 


Pytania? Pisz na sklerotyczkabyprzepiorka@gmail.com